Chabarovsk – Barys 3:5 (kon.) | Vladivostok – Omsk 3:1 (kon.) | Novokuzněck – Ufa 5:2 (kon.)
Magnitogorsk – Toljatti 3:4 (po pr.) | Čeljabinsk – Chanty-Mansijsk 4:2 (kon.) | Čerepovec – HC Slovan 4:2 (kon.)
Jaroslavl – Soči 1:2 (po pr.) | Kazaň – Nižněkamsk 1:2 (kon.) | N.Novgorod – Záhřeb 3:1 (kon.)
CSKA Moskva – Dynamo Moskva 0:2 (kon.) | Petrohrad – Jokerit 2:1 (2:0 po s.n.)
Ak Bars Kazaň
1:2 (0:2, 0:0, 1:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Neděle 15.02.2015, 15:00 • TatNeft Arena • KHL

Já se s vámi pro dnešek loučím a přeji úspěšný vstup do nového týdne! Děkuji za pozornost a příště na počtenou! (17:30:05)

Československá stopa:
    Petr Vrána – Čech ve službách Kazaně, 0+1, 0 střel, 11/15 vyhraných vhazování (73,3% úspěšnost), 15:36 TOI, 0 trestných minut

Ani timeout a závěrečná hra v 6 proti 5 Kazani úspěch v podobě vyrovnání nepřinesla. Utkání rozhodly dva slepené góly z 6. a 10. minuty. Kazaň se poté už přes skvělou defenzivu hostů nedokázala prosadit a proto zápas končí 1:2 vítězstvím Neftěchimiku Nižněkamsk.

60:00

58:00
    Poslední dvě minuty utkání. Respektive třetí třetiny.

56:31
    Djakov (Neftěchimik) a Igor Mirnov (Kazaň) vyloučeni na dvě minuty. Djakov (simulování), Mirnov (hákování).

47:40
    Michajl Varnakov vyloučen na 2+10 minut za hákování a nesportovní chování.
    Igor MIRNOV - 1:2

45:43
    Kazaň vstřelila branku!
    V přesilové hře střílí branku Kazaně IGOR MIRNOV. Asistence: Jakov Rylov, Petr Vrána

Zblokované střely: 1-2

Vyloučení: 4-4 (18 trestných minut – 8 min.)

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

37:11
    Pavel Kulikov jde za "katr" na dvě minuty za sekání. (Nižněkamsk)

34:01
    Stejně je na tom i Ville Kollpanen, brankář Nižněkamsku, ten dostává taktéž dvě minuty – krosček.

34:01
    Sergej Kosticyn ohodnocen dvěma minutami za sekání. (Kazaň)

30:53

Jan Volf

Branky a nahrávky: 46. Mirnov (Rylov, Vrána) – 6. Zdunov (Bilalov, Rybin), 10. Zdunov (Rybin)

Ak Bars Kazaň: Nilsson (Garipov) – Brookbank, Tokranov, Nikulin, Kornějev, Denisov, Rylov, Pajgin – Mirnov, Vrána, S.Kosticyn – Gluchov, Varnakov, Azevedo – Svitov, Kolcov, Lukojanov – Obuchov, Tkačjov, Petrov
    Trenér: Zinetulja Biljaletdinov

Neftěchimik Nižněkamsk: Kollpanen (Sudnicin) – Kalašnikov, Eronen, Berezin, Bilalov, Bryncev, Jevsejenkov, Djakov – Anderson, J. Grigorenko, Sexton – Milovzorov, Polygalov, Ivanov – Žukov, Rybin, Zdunov – Kulikov, Šikcatdarov, S. Alševskij – J.Alševskij
    Trenér: Vladimir Krikunov

Rozhodčí: Jakuzovskij, Naumov – Goljak, Dědulja