Montreal – Toronto 2:1 (2:1 po s.n.) | Detroit – Winnipeg 4:5 (0:1 po s.n.) | NY Islanders – Columbus 6:3 (kon.)
Nashville – New Jersey 3:1 (kon.) | Minnesota – Carolina 6:3 (kon.) | Arizona – NY Rangers 1:5 (kon.)
Colorado – Dallas 4:1 (kon.) | Calgary – Vancouver 3:2 (kon.) | Los Angeles – Washington 3:1 (kon.)
Chicago – Pittsburgh 2:1 (3:2 po s.n.) | Florida – St. Louis 1:2 (1:2 po s.n.)
Los Angeles Kings
3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Washington Capitals
Neděle 15.02.2015, 04:00 • Staples Center, Los Angeles • NHL

41:34
    Drew Doughty (LAK) dnes podruhé odjíždí na trestnou lavici, tentokráte dostává jednoznačný trest za hákování.

40:42
    Navíc další nepříjemnost pro tým okolo Alexe Ovečkina. Dvě minuty za vysokou hůl dostává od hlavního rozhodčího zápasu Brooks Laich (WSH).

36:28
    Vylučuje se a přesilovku si podruhé v zápase zahraje Los Angeles. Na dvě minuty posílá rozhodčí do boxu trestoměřičů hráče jménem Mike Green (WSH), provinil se držením protihráče.

12:47
    První početní výhodu si vyzkoušejí také hosté. Na dvě minuty za hákování je vyloučem obránce Los Angeles Drew Doughty (LAK). Buly u Jonathana Quicka.

06:13
    Bude se také poprvé v zápase vylučovat. Přesilovku si zahrají Los Angeles Kings, dvěma minutami za za hákování byl rozhodčím potrestán Mike Green (WSH). Komplikace pro Capitals.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 30. King (Toffoli, Carter), 41. Lewis (Gáborík, Kopitar), 48. Stoll (Brown, Williams) – 43. Ovečkin (Kuzněcov)

Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Doughty, Regehr, Greene, Muzzin, McBain, McNabb – Lewis, Kopitar, Gáborík – Toffoli, Carter, King – Williams, Stoll, Brown – Nolan, Shore, Clifford
    Washington Capitals: Holtby (Peters) – Carlson, Orpik, Niskanen, Alzner, Green, Oleksy – Ovečkin, Backstrom, Johansson – Brouwer, Kuzněcov, Chimera – Ward, Fehr, Laich – Beagle, Wilson, Volpatti

Rozhodčí: Pochmara, St. Laurent – Cameron, Cvik

Diváci: 18 230