Znojmo – Fehérvár 2:1 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
Fehérvár AV19
Neděle 15.02.2015, 17:30 • Zimní stadion města Znojma • bet-at-home ICE Hockey League

Dva body zůstávají ve Znojmě! Po bezbrankové třetí třetině Orli zvládli power-play soupeře a zaslouženě vyhrávají dva jedna. Děkuji za pozornost a u dalších onlajnů napočtenou. (19:50:31)

60:00

59:58
    Nakonec Boivin (FEH) byl umírněn, vyfasoval dvě minuty za sekání a dvě minuty za hrubost, Orli vítězí!

59:58
    Rozhodčí hlásí vyloučení, trestaný maďarský hráč se po něm sápe a pravděpodobně jej chce složit!

59:24
    Šedivý od vlastní brány maďarskou svatyni minul!

59:12
    Hosté hrají bez gólmana!

59:02
    Havlík s Podešvou stále napadadají!

58:34
    Klhůfek se vydal za pukem a napadá na soupeřově polovině.

57:50
    Ze vhazování vystřelil a snažil se dorážet Sarauer, ale Holt byl pozorný.

57:41
    Orli se snažili přejít do útoku, ale nepřesná přihrávka donutila sudí zahlásit zakázané uvolnění.

57:15
    Oddechový čas pro hosty.

57:15
    Před domácí bránou se strhla menší potyčka a pošťuchující hráči posunuli bránu.

57:05
    Bořutova střela od modré byla zblokovaná clonícím hráčem před bránou.

56:34
    Po nepříliš nebezpečné šanci hostů se strhla potyčka před Holtem, tentokrát se ale vylučovat nebude.

55:41
    Tomas se pokoušel střílet z mezikruží, ale jeho ránu vytěsnil Rajna betonem.

54:59
    Havlík s Šedivým v neskutečné šanci! Druhý jmenovaný se po obdržení pokusil vystřelit, ale nadvakrát nebezpečnou střelou Rajnu nepřekonal!

Vojta Pojer

Branky a nahrávky: 25. Nemčík, 28. Šedivý (Havlík) – 22. Marino (Ejdepalm, Kovács)

HC LERAM Orli Znojmo: Holt (Nechvátal) – Bořuta, Nemčík, Havel, Štach, Sova, Grof, Bača – Šedivý, Klhůfek, Havlík – Tomas, Podešva, Rehuš – Beroun, Šeda, Abdul – Novák, Bartoš, Číp.
    Fehérvár AV19: Rajna (Engstrand) – Orbán, Boivin, Wehrs, Szirányi, Varga, Ejdepalm, Reiter, Hetényi – Benk, Erdély, Sárpátki – Kóger, Sarauer, Banham – Kovács, Bartalis, Marino – Németh, Nemes, Magosi.

Rozhodčí: Gebei, Siegel – Németh, Soós