Slavia – Vysoké Mýto 2:7 (kon.) | Olympik Mělník – Zruč n/S 2:7 (kon.)
konec
SK Slavia Praha
2:7 (0:3)
1.FC Nejzbach Vysoké Mýto
Pondělí 23.02.2015, 20:301. Futsal liga
Předzápasové kurzy
  Václav SKLENÁŘ - 2:7
   
  31:55
  Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!
  Hosté podnikli další bleskový brejk, který opět skončil gólem. Po rychlé akci přihrál z pravé strany před branku Šabata a VÁCLAV SKLENÁŘ už neměl problém uklidit míč za domácího brankáře.
  Pavel FORMÁNEK - 2:6
   
  26:45
  Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!
  2:6! Po kombinaci si na střed hřiště naběhl PAVEL FORMÁNEK, který nic nevymýšlel a ´bodlem´ překonal domácího brankáře, který byl bez šance.
  Martin HRDINA - 2:5
   
  24:05
  Slavia právě vstřelila branku!
  Brankostroj pokračuje. Po krásné kombinaci se na zadní tyči objevil MARTIN HRDINA, který neměl problém překonat Gerčáka.
  Václav SKLENÁŘ - 1:5
   
  23:47
  Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!
  A je tu další branka, tentokrát na druhé straně. Přes obránce se dostal VÁCLAV SKLENÁŘ, který poslal míč do prázdné branky a Mýto jde do vedení 5:1.
  Martin HRDINA - 1:4
   
  22:45
  Slavia právě vstřelila branku!
  A domácí přeci jen snižují. Oliva poslal míč před branku, kde se k němu dostal MARTIN HRDINA a hlavou ho poslal do prázdné branky.
  Václav SKLENÁŘ - 0:4
   
  20:52
  Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!
  Tak to je další rána pro Slavii, protože Nejzbach jde do vedení už o čtyři branky. Hrubý našel před brankou VÁCLAVA SKLENÁŘE, který si míč zpracoval a pohodlně prostřelil domácího brankáře.
  Petr VLADYKA - 0:3
   
  15:29
  Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!
  A je to 3:0 pro Nejzbach. Za obranu si naběhl PETR VLADYKA, který zkušeně prostřelil domácího brankáře a zvýšil také vedení svého celku.
  Roman MICHALEC - 0:2
   
  03:53
  Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!
  Z tohoto rohu už dokázali hosté udeřit. Na přihrávku si naběhl ROMAN MICHALEC, který se s tím nepáral a kulatý nesmysl poslal přesně pod břevno. Hezký futsalový moment.
  Miroslav SEMERÁD - 0:1
   
  01:16
  Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!
  A hosté se brzy dostávají do vedení. Po hezké kombinaci ještě zasáhl domácí brankář, ale nakonec se k míči dostal MIROSLAV SEMERÁD, který už neměl problém vstřelit první branku tohoto zápasu.

  Jakub Kopřiva

  Branky: 23. Hrdina (Oliva), 25. Hrdina – 2. Semerád, 4. Michalec, 16. Vladyka (Michalec), 21. Sklenář (Hrubý), 24. Sklenář, 27. Formánek (Hrubý), 32. Sklenář (Šabata)

  Karty:   27. Novotný (SLA)


  SK Slavia Praha: Bartůněk, Kučera – Brychta, Žampa, Kalivoda, Vejvoda, Filinger, Novotný, Homola, Míča, Hrdina, Matějka (C), Bozděch, Kosina, Oliva
  1.FC Nejzbach Vysoké Mýto: L. Gerčák Horyna – Sklenář, Michalec, Vágner, J. Gerčák, Vladyka, Formánek (C), Semerád, Šabata, Hanč, Münzberger