Vsetín – SK Karviná 5:2 (kon.) | Přerov – Technika Brno 1:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 1:2 (kon.)
Opava – Poruba 2011 4:3 (2:0 po s.n.) | Břeclav – SHK Hodonín 3:5 (kon.) | Pelhřimov – Trutnov 5:4 (kon.)
Jablonec n/N – Kobra 3:1 (kon.) | Jindř. Hradec – Nymburk 6:7 (po pr.) | Sokolov – Vrchlabí 5:0 (kont.)
Klatovy – Žďár n/S 2:5 (kon.) | Řisuty – Tábor 4:5 (po pr.) | Kolín – Bílina 5:2 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
6:7 (0:2, 6:2, 0:2 - 0:1)
NED Hockey Nymburk
Středa 25.02.2015, 18:00 • ZS Jana Marka • 2. liga skupina Západ

Prodloužení bylo velice rychlé a přesilovku hosté využili a vezou si od Vajgaru dva body. Hezký večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner. (20:16:59)

60:52
    Nymburk právě vstřelil branku!
    Nabídnutou přesilovku v prodloužení hosté využili, když odražený puk zametl do branky STANISLAV EIS. Asistence Aleš Knesl a Lukáš Král.

60:21
    Dvě minuty pro Patrika Nováka za držení.

60:01

Stejně jako hosté, tak i domácí přišli o tříbrankové vedení a po 60 divokých minutách je to 6:6. O majiteli bonusového bodu rozhodne buď prodloužení v trvání pěti minut, nebo případné nájezdy.

60:00

59:30
    Buly před Kůdelou se musí opakovat.

59:27
    Oddechový čas pro domácí.

59:27
    Kneslova rána zapadla do Kůdelovy lapačky.

59:10
    To samé o deset vteřin později.

59:00
    Po icingu se vše vrací před Hynka Kůdelu.

58:13
    Kulich hned po vyhraném buly od modré, Kůdela přerušuje hru.

57:57
    Ondřej Kříž v dobré palebné pozici, Kůdela chytá.

55:06
    Voříšek pálil z mezikruží.

54:12
    Nymburk bleskurychle využitou přesilovou hrou srovnávají skóre, když ALEŠ KNESL dělovkou od modré skrz klubko hráčů zamířil přesně. Asistence Lukáš Král a Stanislav Eis.

53:54
    David Košťál na trestné lavici za vysokou hůl v obličeji Karla Bičištěho.

52:47
    Hradecká obrana pod tlakem.

51:26
    Lukáš Král nenápadnou ranou z kruhu napálil břevno Kůdelovy branky.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 22. Bárta (Brabec), 26. Voříšek (Bárta, Tržil), 29. Voříšek (Dvořák), 29. Milotinský (Košťál), 33. Voříšek (Bárta, Brabec), 35. Brabec (Voříšek, Bárta) – 10. Bičiště (Brzák), 12. Šimek (Bičiště, Kulich), 22. Eis (Dulovec), 40. Král, 41. Šimek (Protivný, Kulich), 55. Knesl (Král, Eis), 61. Eis (Knesl, Král)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kůdela, Kubeš – Šanda, Procházka, Novák, Popelka, Dvořák M., Tržil, Jon, Šperger, Mazanec, Lazorišák, Bárta, Tomšík, Brabec, Milotinský, Voříšek, Jasanský, Šafář, Kundrát, Košťál.
    NED Hockey Nymburk: Brázdil, Matoušek – Rittig, Kříž, Knesl, Kulich, Pokorný, Herna, Kuzďas, Eis, Král, Brzák, Bičiště, Šimek, Protivný, Velechovský, Dulovec, Wszolek, Dvořák V., Kadlec.

Rozhodčí: Bejček – Marek, Rybáček