Barys – Omsk 3:4 (kon.) | Ufa – Magnitogorsk 4:6 (kon.) | Jekatěrinburg – Kazaň 1:2 (kon.)
Čeljabinsk – Novosibirsk 2:1 (po pr.)
Traktor Čeljabinsk
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 1:0)
HC Sibir Novosibirsk
Středa 04.03.2015, 14:30 • Yunost Sport Palace • Play-off KHL

S konstatováním, že dnešní zápas sledovalo 7500 diváků se s Vámi loučím a těším na další play off zápasy nejlepší evropské hokejové ligy – KHL! Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek středečního večera. (17:46:31)

Martin Růžička – 0+0, 2 střely na branku, čas na ledě 16:12, bez trestu

Jan Bulis – 0+0, 3 střely na branku, 14/23 vyhraných buly (60,9% úspěšnost), čas na ledě 23:22 (nejvíc z týmu Čeljabinsku), bez trestu

Jediný Čech v Novosibirsku
    Alexandr Salák – odchytal celé utkání ((64:59 odchytaného času), 23 zákroků, 2 obdržené góly, úspěšnost zásahů – 92 %

Domácí zvítězili ve vyrovnaném zápase 2:1 po prodloužení. ten, kdo pospíchal někam za zábavou měl štěstí, neboť Čeljabinsk nenechal diváky v Junost Sport Paláci na pochybách a rozhodl gólem Ilji Davydova (Glinkin) v 5. minutě 1. prodloužení. Série je srovnána na 2:2.

64:59
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Z této obléhací pozice se jim podařilo skórovat brzy v 1. prodloužení. Mé pesimistické odhady o dlouhém zápasu se nenaplnily a zápas končí gólem ve využité přesilovce Traktoru. Autorem branky je ILJA DAVYDOV, kterému teď domácí fanoušci děkují. Asistence: Anton Glinkin

64:42
    Hosté dobře brání a Salák nemá moc práce. Teď ale rozestavili domácí z Čeljabinsku útočnou pětici tak, že obléhají soupeře.

63:54
    ŠumakovSIB) zahrál vysokou holí a trefil do obličeje soupeře, proto teď bude trnout na trestné lavici 2 minuty a doufat, že domácí neskórují, to by znamenalo konec zápasu.

62:29
    Kugryšev (SIB) motal a motal soupeřovo beky za brankou (jako Petr Leška v Extralize), až vyjel zpoza brány a hledal kolegu z útoku. To bylo však to poslední, co se událo, jelikož tam akce skončila.

62:00
    Opatrná hra nepřináší žádné vzrušení ani pěknou akci a vidíme Icing domácích.

60:45
    Sibir vyhrál buly ve svém pásmu a rozjel útok, který skončil jak jinak, než ve střední třetině.

60:01
    Strkanice na úvodní buly prodloužení přinesla několik soubojů o puk.

60:01

Na led se rozjely dvě rolby, to znamená, že prodloužení začne přibližně za 12-16 minut.

Bude se prodlužovat za stavu 1:1.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:20
    Pro nezasvěcené, v play off už se neprodlužuje 5 minut, ale hrají se dvacetiminutová prodloužení do té doby než padne rozhodující gól.

Jan Volf

Branky a nahrávky: 16. Glinkin (Čistov), 65. Davydov (Glinkin) – 50. Ullström (Ožiganov)

Traktor Čeljabinsk: Demčenko (Garnett) – Borodkin, Quint, Kondratěv, Piganovič, Martynov, Vasilčenko, Petrov, Aťušov, Davydov – Čistov, Bulis, Panov – Osnovin, Pěnkovskij, Růžička – Glinkin, Pestunov, Popov – Mokin, Kokujov
    Trenér: Andrej Nikolišin (Rus)

HC Sibir Novosibirsk: Salák (Bespalov) – Ožiganov, Hersley, Alexejev, Mamašev, Gimajev, Ignatovič, Menšikov, Vereščagin – Enlund, Ullström, Monja – Kopejkin, Koskiranta, Kugryšev – Šumakov, Gubin, Sannikov – Šalunov, Bobrov, Butuzov
    Trenér: Andrej Skabelka (Bělorus)

Rozhodčí: Hlavní: Zacharov, Bukin – Čároví: Palej, Otmachov