Brest – Auxerre 0:1 (2:4 po pen.) | Concarneau – Guingamp 1:2 (kon.)
1:2 (1:1)
EA Guingamp
Čtvrtek 05.03.2015, 21:00 • Stade Guy Piriou, Concarneu • Francouzský pohár

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:51:39)

Je rozhodnuto! Prvoligový Guingamp dnes uhrál postupové vítězství, které se ale rodilo spíše v bolestech. Nadšeně bojující fotbalisté Concarneau drželi s favorizovaným soupeřem krok v podstatě celý zápas, branka Beauvueho z druhé minuty nastaveného času, z volného kopu, na tomto faktu nic nemění. US Concarneau tak v poháru končí, do další fáze postupuje EA Guingamp.

90+3
    Claudio BEAUVUE - 1:2

90+2
    Guingamp právě vstřelil branku!
    Tak to je šok pro nadšeně bojující domácí! Z poměrně velké dálky, snad z nějakých třiceti metrů, se CLAUDIO BEAUVUE trefil náramně, míč plachtil vzduchem celkem klidně a zapadl do branky, je rozhodnuto?

90+1
    Mavreaux faulován domácím Drouglazetem, to vše před pokutovým územím domácího týmu.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, hosté hrozí, zejména Beauvau je po svém příchodu na hřiště hodně "vidět".

87
    Pied pálí ze své pozice, zpoza vápna, ale platí to samé, co o střelách předchozích, míč míří pouze vedle branky.

86
    Hosté sportovně vrací míč domácím, Seznec tak bude moci rozehrát.

84
    Pomalu se blíží závěr zápasu a pokud gól v posledních minutách nepadne, bude se prodlužovat!
    Zatím posledním střelcem v zápase byl Christophe Gourmelon, který vyrovnával na 1:1

82
    Mandanne vystavil Beauvau do ofsajdu, přesto je to již několikátá akce hostů, kdy to "zavánělo" gólem!

80
    Marveaux bojoval ve vápně Concarneau, kde dokázali obránci zablokovat jeho střely, poté i padá, o pokutovém kopu nemůže být řeč.
    Beauvau netrefuje zcela prázdnou bránu

78
    Seznec se opět vydal před vlastní šestnáctku a nyní toho hosté málem využili, Pied však branku netrefuje.

77
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Thibault Giresse, přichází Sylvain Marveaux.

76
    Beauvau pálí zpoza vápna, po přihrávce Mandanneho, ale znovu branku přestřeluje.