Valencia CF
2:0 (0:0)
Deportivo La Coruňa
Pátek 13.03.2015, 20:45 • Estadio de Mestalla, Valencia • Španělská LaLiga

Je dobojováno! Ve druhém poločase jsme se branek dočkali. Nejdříve se z pokutového kopu prosadil domácí Parejo, na kterého o několik málo minut později navázal nastoupivší Paco Alcácer. Valencia poté Deportivo prakticky k ničemu nepustila a zvítězila 2:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 8:1 (22:35:45)

90+3

90+2
    Hosté se tlačili do zajímavé příležitosti, která však velmi záhy skončila hvizdem pomezního arbitra. Ten spatřil ofsajd.

90
    K základní hrací době utkání budou nastaveny tři minuty.

89
    Deportivo již působí poměrně odevzdaným dojmem. O výsledku je nejspíše rozhodnuto. Stadionem Mestalla zní oslavné chorály domácích fanoušků.

88
    Valencia je stále velice aktivní. Nyní již pro domácí vypadá vše velmi dobře. Utkání se pomalu, ale jistě chýlí ke svému závěru.

87
    Feghouli se chtěl také zapsat mezi střelce, ovšem rána z poměrně velkého úhlu mezi tři tyče nezamířila. Následovat bude autové vhazování v podání Deportiva.

85
    Valencia v poklidu kombinuje na polovině soupeře, kde šetří čas. Toto je přesně voda na mlýn domácího celku.

84
    Naposledy střídají také domácí. Piatti míří na střídačku, z níž nastupuje De Paul.

82
    Hosté střídají. Odpočinout si odchází Lucas, kterého nahradí Domínguez.

81
    Ani rohový kop ale žádné větší nebezpečí Valencii nepřivodil. Domácí stále vedou o dvě branky.

80
    Již pouze deset minut zbývá do konce základní hrací doby. Zatím se zdá, že je o vítězi klání rozhodnuto. Uvidíme, zda tomu tak skutečně bude.

78
    Stále stejný obraz hry. Domácí fotbalisté si prakticky pouze hlídají své vedení.

77
    Deportivo se snaží dostat kupředu, ovšem Valencia aktivně napadá. Domácí předvádí ve druhém poločase o poznání lepší výkon než v půli úvodní.

76
    Feghouli zahrozil, ovšem rána z první mezi tři tyče nezamířil. Nejednalo se však o vůbec špatnou příležitost. Fabri se postará o odkop od branky.

74
    Ani kop od rohového praporku branku nepřinesl, domácí se ubránili v naprostém poklidu.

73
    Výměna sil v táboře hostí. Místo Rodrígueze přichází na trávník Cuenca.

73
    Volný kop pro Deportivo. Dlouhý pas nakonec skončil nad branku, ovšem s pomocí brankář. Hosté tak budou mít k dispozici Rohový kop.