Benfica – Braga 2:0 (kon.) | Guimarães – Setúbal 0:1 (kon.) | Belenenses – Estoril 2:2 (kon.)
CF OS Belenenses
2:2 (1:1)
GD Estoril Praia
Sobota 14.03.2015, 22:00 • Estádio do Restelo (Lisabon) • Portugalská Primeira Liga

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (23:56:00)

Je dobojováno! Belenenses nakonec remizuje na domácím hřišti s Estorilem 2:2. I ve druhém poločase padlo na každé straně po jedné brance. Zajímavé je, že jsme v zápase neviděli gól ze hry, jelikož, se oba týmy prosadily jednou z penalty a jednou po standardní situaci. Výsledek zápasu vcelku odpovídá obrazu hry a remíza se dá označit za spravedlivou.

90+3

90+3
    Poslední minuta nastavení. Domácí utekl míč až k hostujícímu brankáři, který odkopává na polovinu hřiště.

90+2
    Goncalves teď na polovině hřiště nedovoleně atakoval protihráče, takže rozehrávat budou domácí.

90
    Devadesát minut hrací doby je za námi a rozhodčí Luís Ferrera nastavuje tři minuty navíc.

88
    Tozého kolmá přihrávka na Klebera byla posouzena jako ofsajdová. Rozehrávat budou domácí.

86
    Palmeira teď hodně zaváhal v pozici posledního hráče! Nově nastoupivší hráč domácích chtěl nejspíše poslat z halfvoleje malou domů, ale míč mu sjel z kopačky, Tozé dobře napadal a nakonec z toho byla nebezpečná situace. Palmeira svou chybu nakonec napravil, když nepustil Tozého do zakončení.

85
    Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Meira, přichází Nunes.

84
    Žlutou kartu dostává Rafael (GD Estoril Praia).
    TOZÉ - 2:2

81
    Estoril právě vstřelilo branku!
    TOZÉ mířil svou střelou na bližší tyč, k níž se přesouval i brankář, ale Dias ve zdi při výskoku tečoval míč na opačnou stranu brány, na což Ventura neměl šanci zareagovat.

81
    Střídání v týmu CF OS Belenenses: ze hřiště odchází Gomes, přichází Palmeira.

80
    Nejspíš za nějaké předcházející provinění vidí žlutou kartu hostující Tozé. Domácí budou před standardní situací ještě střídat.

79
    Meira fauloval Fernandinha asi dva metry před vlastní šestnáctkou a následovat bude nebezpečný přímák Estorilu.

78
    Gomesova střela zpoza vápna postrádala razanci a míč navíc mířil přímo na brankáře Vagnera, který tak měl snadnou práci.

77
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Balboa, přichází Fernandinho.

77
    Žlutou kartu dostává Fonte (CF OS Belenenses).

76
    Hosté jsou v posledních minutách aktivní. Domácí se postupem času trochu zatahují. Uvidíme, zda se jim to nevymstí.