Dubnica – Nové Mesto n/V 1:3 (kon.) | Skalica – Šamorín 1:1 (kon.) | L. Mikuláš – R. Sobota 2:0 (kon.)
Bardejov – MFK Zvolen 0:0 (kon.) | Prešov – Trebišov 4:0 (kon.) | Michalovce – Bodva Moldava 4:0 (kon.)

90
    Striedanie v tíme hostí: Šamorín strieda aj po tretíkrát. Attila Pinte sa z trávnika porúča, na posledné sekundy zápasu naň vybehne József Mezzei

90
    Ani Juraj Hajdúch (SAM) neostane nepotrestaný.

88
    Striedanie v tíme hostí: odíde Martinka, na jeho miesto nastúpi Patrik Sura.

86
    Žltá karta pre Chromého.

78
    kartovo napomínaný aj striedajúci hráč hostí, Peter Sura.

74
    Loptu si na biely bod postavil JAKUB HRNČÁR, ktorý vyrovnáva stav stretnutia na 1:1!

73
    Roman Konečný zároveň vidí svoju dnes už druhú žltú kartu, po ktorej musí opustiť ihrisko predčasne!

73
    Bol nariadený pokutový kop v prospech hostí!

68
    A ďalšia žltá karta. Tentokrát si ju zblízka prezrel Peter Vaško (SKA).

64
    Striedanie v tíme domácich: potrestaný Hyža následne odíde striedať. Nahradí ho Petrovský.

64
    Prvé kartové napomínanie v druhom polčase si vyslúžil domáci Michal Hyža.

46
    Striedanie v tíme hostí: strieda aj Šamorín. Ihrisko opustí Špánik, ktorého nahradí Peter Sura.

46
    Striedanie v tíme domácich: do druhého polčasu už nezasiahne Pavlačka, jeho miesto zaujme Jakubek.

46
    Začal sa druhý polčas.

45
    Prvý polčas sa skončil.

44
    Keď už sa zdalo, že sa v prvom polčase nič zaujímavé neudeje, dostal hosťujúci Špánik žltú kartu.

40
    Dnešné stretnutie sleduje 485 divákov.

23
    Domáci Konečný vidí prvú žltú kartu v stretnutí.

9
    ĽUBOMÍR ULRICH si po deviatich minútach hry otvára strelecký účet a posiela Skalicu do vedenia!