Boca Chotěboř – F.A. Zole Č. Lípa 12:3 (kon.) | Interobal Plzeň – COMBIX Ústí n/L 7:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Litoměřice 6:3 (kon.)
Radobýl Litoměřice – Písek 2:6 (kon.) | Jablonec n/N – Arsenal Benešov 2:1 (kon.) | Dalmach Turnov – Česká Lípa 4:9 (kon.)
FK Boca Chotěboř
12:3 (6:0)
F.A. Zole Česká Lípa
Pátek 20.03.2015, 20:00 • Gymnázium Koželská 551, Ledeč nad Sázavou • 2. Futsal liga západ

Chotěboř si i ve druhé půli věděla rady s defenzivou a brankářem hostů. Po výhře 12:3 berou domácí tři body, Česká Lípa se vrací domů.s prázdnou.

Z Ledeče nad Sázavou je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (21:27:12)

39
    Chotěboř právě vstřelila branku!
    Autorem branky je TOMÁŠ HROMÁDKA. Asistence: Pavel Klimeš.

39
    Autorem branky je JIŘÍ KRATOCHVÍL. Asistence: Pavel Klimeš.

36
    Autorem branky je MARTIN ODVÁŘKA. Asistence: Dušan Čapek.

34
    Tým F.A. Zole Česká Lípa právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ZDENĚK BROŽ. Asistence: Vojtěch Brož.

32
    Žlutou kartu dostává Dušan Čapek (FK Boca Chotěboř).

31
    Autorem branky je PAVEL NOVOTNÝ. Asistence: Martin Odvářka.

30
    Autorem branky je JAN HAVLÁSEK. Asistence: Vojtěch Brož.

29
    Autorem branky je ZDENĚK BROŽ. Asistence: Jan Havlásek.

28
    Autorem branky je MARTIN ODVÁŘKA. Asistence: Tomáš Hromádka.

24

21

Po prvním poločase vede Chotěboř s přehledem nad poslední Českou Lípou 6:0. Na zvrat zápasu mají hosté dvacet pět minut.

20

14
    Autorem branky je MARTIN ODVÁŘKA. Bez asistence.

12

Zdeněk Kamínek ml.

Hledáme zpravodaje pro tým FK Boca Chotěboř. Více informací zde.

Branky: 4. Odvářka (Čapek), 5. Moravec (Čapek), 7. Odvářka (pen.), 12. Kratochvíl (Klimeš), 14. Odvářka, 20. Odvářka (Čapek), 24. Novotný (Odvářka), 28. Odvářka (Hromádka), 31. Novotný (Odvářka), 36. Odvářka (Čapek), 39. Kratochvíl (Klimeš), 39. Hromádka (Klimeš) – 29. Brož (Havlásek), 30. Havlásek (Brož), 34. Brož (Brož)

Karty:   32. Čapek (CHO)

FK Boca Chotěboř: Vymetal – R. Odvářka, Moravec, Hromádka, J. Kratochvíl, M. Odvářka, P. Novotný, Čapek, Klimeš. Trenér: Jakeš Martin.
    Z technických důvodů není k dispozici sestava podle čtyřek.

F.A. Zole Česká Lípa: Vokál – Ort, Škrma, Černín, V. Brož, Z. Brož, Havlát, Půlpán. Hrající trenér: Aleš Černín.

Rozhodčí: Stádník, Kolbaba; delegát: Švagr