Manchester City – West Brom 3:0 (kon.) | Aston Villa – Swansea 0:1 (kon.) | Newcastle – Arsenal 1:2 (kon.)
Southampton – Burnley 2:0 (kon.) | Stoke – Crystal Palace 1:2 (kon.) | Tottenham – Leicester 4:3 (kon.)
West Ham – Sunderland 1:0 (kon.)
Newcastle United
1:2 (0:2)
Arsenal FC
Sobota 21.03.2015, 16:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Anglická Premier League

To je z tohoto online přenosu vše. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy u Premier League na počtenou. (18:04:43)
    Ani výborný druhý poločas v podání Newcastlu na body nestačil. Díky dvěma brankám Girouda Arsenal vyhrál pošesté v řadě a pojistil si 3. pozici v ligové tabulce

STATISTIKY

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 4:3.
    Střely mimo: 4:1.

Je dobojováno!
    Arsenal byl v první půli lepším celkem a díky dvěma brankám Girouda po standardních situacích šel do šaten za stavu 0:2.
    Druhá půle byla však úplně v režii hráčů Newcastlu. Ti přišli na hřiště jako vyměnění a okamžitě si vytvořili velký tlak a plno šancí. Snížit se jim povedlo ve 48. minutě, když se prosadil Sissoko. Newcastle měl další dobré šance, ale Ospina svůj celek podržel. Arsenal vyhrál v lize pošesté v řadě a upevnil si třetí pozici. Newcastle opět na Kanonýry nevyzrál a klesl na 11. příčku ligové tabulky.

90+4

90+4
    Po faulu Rosického rozehrají domácí zřejmě poslední přímý kop.

90+3
    Bellerín se dostal z ničeho nic ve vápně k míči a snažil se jej prostrčit na Girouda, Krul však výborně vyběhl a šanci Arsenalu překazil.

90+3
    Giroud si při zpracování míče vymodlil faul. U balonu Gunners.

90+2
    Arsenal v nastaveném čase drží míč na svých kopačkách.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny 4 minuty! Podaří se Newcastlu vyrovnat?

90
    Ospina stáhl centrovaný míč, čímž podržel svoje spoluhráče.

89
    Střídají i hosté. Dohráno má Welbeck, jehož vyměnil Hector Bellerín.

89
    Domácí střídají. Ameobiho na trávníku nahradí Adam Armstrong.

88
    Arsenal se brání seč mu síly stačí, Newcastle během pár sekund rozehraje druhý roh.