Manchester City – West Brom 3:0 (kon.) | Aston Villa – Swansea 0:1 (kon.) | Newcastle – Arsenal 1:2 (kon.)
Southampton – Burnley 2:0 (kon.) | Stoke – Crystal Palace 1:2 (kon.) | Tottenham – Leicester 4:3 (kon.)
West Ham – Sunderland 1:0 (kon.)
Tottenham Hotspur
4:3 (2:1)
Leicester City
Sobota 21.03.2015, 16:00 • White Hart Lane, London • Anglická Premier League

Na rozehrávku rohového kopu už ani nedošlo. Tottenham tak v dramatickém zápase poráží Leicester 4:3 a připisuje si do tabulky Premier League důležité tři body, které Spurs ještě ponechávají v boji o Ligu mistrů. Vítězství londýnského favorita se ale nerodilo lehce. Domácí sice vedli ve 13. minutě už 2:0, když se v obou případech prosadil Harry Kane, ovšem ještě do přestávky snížil Jamie Vardy a v úvodu druhé půle dokonce vyrovnal Wes Morgan. V 64. minutě však přišel faul Nugenta na Roseho a Harry Kane z penalty završil hattrick. V 85. minutě si navíc srazil míč do vlastní sítě Schlupp a Tottenham vedl 4:2. V závěru ještě korigoval David Nugent, ale více toho již Foxes nestihli. Leicester tak, přes sympatický výkon, utrpěl další porážku a v tabulce zůstává poslední. (18:02:23)

90+4

90+4
    Paulinho na půlce získal balón a chvíli to dokonce vypadalo, že půjde sám na Schmeichela. Ještě ho však doběhl Schlupp, který míč odehrál na roh. To už ale nemusí domácím vadit, zřejmě přijde konečný hvizd.

90+3
    Leicester s míčem na útočné polovině, avizované nastavení se ale chýlí ke konci.

90+1
    Pan Dean nastaví ještě tři minuty. Hosté se okamžitě po rozehrávce opět vrhli dopředu.
    David NUGENT - 4:3

90
    Leicester právě vstřelil branku!
    Přeci jen ještě zápletka! DAVID NUGENT využil nedůrazu domácích stoperů, především tedy Jana Vertonghena, který před ním nedokázal odehrát balón, a ze samostatného úniku překonal Vorma – 4:3.

89
    Domácí rozehráli nakrátko a šetří cenné sekundy.

89
    Kane vybojoval pro domácí roh.

88
    Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Ryan Mason, přichází Mousa Dembélé.

86
    Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Esteban Cambiasso, přichází Andy King.
    Jeff SCHLUPP - 4:2

85
    Tottenham právě vstřelil branku!
    Je zřejmě rozhodnuto! Paulinho vyslal do šance Eriksena. Toho ještě vychytal Kasper Schmeichel, který však vyrazil míč pouze do dobíhajícího JEFFA SCHLUPPA, od něhož se balón nešťastně odrazil do brány. Vlastní gól hostujícího obránce.

84
    Ulloa sklepl hlavou míč do běhu Vardymu, který se už dostal do šestnáctky, ale tam ho čistě odzbrojil stoper Vertonghen.

82
    Rohový kop Eriksena nebezpečí pro hostující bránu nepřinesl.

81
    Domácí měli příležitost jít do rychlého protiútoku, ale otevřenější obrany soupeře nevyužili. Centr Masona srazil do zámezí Schlupp.

80
    Walker si nedělal problémy s rozehrávkou a zakopl míč na tribunu.

78
    Mahrez rozehrál na hlavu Wasilewského, který z dobré pozice zamířil nad břevno.

Martin Augustin

Branky: 6. Kane, 13. Kane, 64. Kane (pen.), 85. Schlupp (vla.) – 38. Vardy (Nugent), 49. Morgan (James), 90. Nugent (Vardy)

Karty:   32. Chadli (TOT), 78. Rose (TOT) – 48. Nugent (LEC)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 5:5.
    Tottenham Hotspur: Lloris (C) (4. Vorm) – Walker, Dier, Vertonghen, Rose – Mason (88. Dembélé), Bentaleb – Townsend (58. Paulinho), Eriksen (C), Chadli – Kane.
    Náhradníci: Vorm – Chiricheş, Paulinho, Adebayor, Lamela, Dembélé, Davies.

Leicester City: Schmeichel – De Laet, Morgan (C), Huth (76. Mahrez), Upson (46. Wasilewski), Schlupp – Nugent, James, Cambiasso (86. King), Vardy – Ulloa.
    Náhradníci: Schwarzer – Konchesky, Drinkwater, King, Mahrez, Wasilewski, Kramarić.

Rozhodčí: M. Dean – S. Long, M. Wilkes