Liverpool – Manchester Utd. 1:2 (kon.) | Hull City – Chelsea 2:3 (kon.) | Queens Park – Everton 1:2 (kon.)
Hull City AFC
2:3 (2:2)
Chelsea FC
Neděle 22.03.2015, 17:00 • Kingston Communications Stadium, Hull • Anglická Premier League

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (18:59:20)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 11:5.
    Rohy: 6:6. Fauly: 14:11.

Utkání sledovalo 24 598 diváků.

Utkání je u konce a body míří do Londýna na Stamford Bridge. Hull sice dokázal ve druhé půli přitlačit a vytvořit si šance, jenže udeřilo na druhé straně. V 77. minutě vystřelil po zemi střídající Rémy a protlačil míč za McGregora. Svou hrubku z první půle odčinil gólman Courtois, když třemi hvězdnými zákroky během několika vteřin zmrazil domácí a nepustil míč za svá záda. Chelsea tak po dnešku drží šestibodový náskok na Manchester City.

90+4

90+4
    Hernández si nabíhal na přihrávku do uličky, Courtois byl ale připraven a dostal se k míči jako první.

90+4
    hazard si to namířil k autové čáře, kde byl ale obrán domácí přesilou. Aluko posouvá hru blíže k brance Chelsea.

90+2
    Hazard přiklepával Rémymu, jenže ten se zapomněl v ofsajdovém postavení.

90+2
    A opět. Ušetřil pak několik vteřin a rozehrál.

90+1
    Domácí rozehráli další přímý kop, vysoký míč přilétl do chumlu hráčů v šestnáctce, tam se nejvýše dostal Courtois a míč si stáhl do náruče.

90
    Rozhodčí přidá čtyři minuty.

89
    Sudí se ale ještě vrátil k zákroku, který se odehrál před útokem Hullu a za tvrdý faul potrestal Nemanju Matiće žlutou kartou.

89
    Zouma tvrdým, ale čistým způsobem ukončil šanci domácích, je z toho pouze roh.

88
    Ofsajd domácích, Courtois rozehrává dlouhým nákopem na útočnou polovinu.

87
    Terryho pokus o dlouhý pas na Hazarda skončil v autu, domácí vhazují.

87
    Luis dobře podržel míč na vlastní polovině a pak i rozehrál středem na Fàbregase.

85
    Elmohamady sice přeskočil Luise a opřel se do míče, jenže jeho hlavička skončila nad břevnem Chelsea.

84
    Faul na Terryho, ten si slovně ulevil takovým způsobem, že to bylo slyšet po celém stadionu...

Aleš Pur

Branky: 26. Elmohamady (Robertson), 28. Hernández – 2. E. Hazard (D. Costa), 9. D. Costa (Fàbregas), 77. Rémy (Willian)

Karty:   13. Cahill (CHE), 89. Matić (CHE)

Hull City AFC: McGregor – Dawson (C), Bruce, McShane – Elmohamady, Livermore, Meyler (80. Quinn), Ramírez (80. Brady), Robertson (81. Aluko) – N'Doye, Hernández.
    Náhradníci: Harper – Rosenior, Davies, Brady, Quinn, Sagbo, Aluko.

Chelsea FC: Courtois – Ivanović, Cahill, Terry (C), Luís – Fàbregas, Matić – Willian (80. K. Zouma), Ramires (61. Oscar), E. Hazard – D. Costa (75. Rémy).
    Náhradníci: Čech – K. Zouma, Azpilicueta, Oscar, Rémy, Cuadrado, Loftus-Cheek.

Rozhodčí: Michael Oliver – Hary Beswick, Jake Collin.

Diváci: 24 598