Liverpool – Manchester Utd. 1:2 (kon.) | Hull City – Chelsea 2:3 (kon.) | Queens Park – Everton 1:2 (kon.)
Liverpool FC
1:2 (0:1)
Manchester United
Neděle 22.03.2015, 14:30 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji pohodovou neděli. (16:28:56)
    Juan Mata byl dnes jednoznačným mužem zápasu

Šlágr 30. kola Premier League lépe vyšel Rudým ďáblům. Van Gaalovi svěřenci ve druhém poločase využili početní převahy, když byl pouhých 48 vteřin po příchodu na trávník vyloučen kapitán Liverpoolu Steven Gerrard. Juan Mata v 59. minutě přidal ještě jeden gól, Sturridgeovo snížení o deset minut později na vítězství Manchesteru United nic nezměnilo. Celek z Old Trafford si tak upevnil svou pozici na čtvrté pozici, kde ztrácí bod na třetí Arsenal. Liverpool je stále pátý s pětibodovým mankem na United.

90+5

90+5
    De Gea se vrhl pod nohy Škrtelovi, jenž mu přišlápl nohu. Oba soupeři se do sebe ještě pustili, odtrhávat je museli spoluhráči.
    Mignolet chytá Rooneyho penaltu

90+4
    Míč si postavil Rooney, kterého Mignolet zákrokem u pravé tyče fantasticky vykryl!
    Canův penaltový faul

90+3
    Can ve vlastní šestnáctce nedovoleně odstavil Blinda a sudí ukázal na penaltový puntík!