Vyšehrad – Vltavín 4:3 (kon.) | Meteor – Převýšov 2:3 (kon.) | Čáslav – Admira Praha 0:0 (4:2 po pen.)
Benešov – Zápy 1:3 (kon.) | Štěchovice – Domažlice 1:1 (3:5 po pen.) | Louňovice – Union 2013 1:1 (5:4 po pen.)
FK Benešov
1:3 (1:3)
SK Zápy
Neděle 22.03.2015, 15:00 • Městský stadion Benešov • Česká fotbalová liga

Z Benešova je to vše a u příštího domácího zápasu na počtenou. (17:02:41)

Zápas nakonec skončil porážkou domácích v poměru 1:3. Benešov však začal lépe a vstřelil úvodní gól, nicméně Zápy rychle srovnaly a poté přidaly v první půli ještě další dvě branky. Druhý poločas se pak odehrával spíše v klidnějším tempu a na konečném skóre se nic nezměnilo.

90+2

90+2
    Brankář Bojčuk dostává žlutou kartu za zdržování.

90+1
    Domácí útočník přistižen v ofsajdu.

90
    Rozhodčí přidá dvě minuty.

89
    Střídání hostů. Odešel Putz, přišel Vítek.

86
    Střídání domácích. Odešel Dergachev, přišel Bredler.

84
    Sporný moment ve vápně hostů vyvolal hodně emocí, po kterých dostává žlutou kartu domácí Svoboda a hostující Baloun.

82
    Střídá i Benešov. Odchází Manzia a přichází Patrik Svoboda.

81
    Střídání pro hosty. Odešel Jelínek, přišel Jemelík.

79
    Čapek to zkusil zdálky a nebyl to vůbec špatný pokus, nicméně letěl o kousek nad.

76
    Rohový kop pro Zápy.

74
    Večera fauloval, hosté se ujímají míče.

71
    Zraněný Preisler nemůže pokračovat a odchází střídat, místo něj přišel Martin Turek.

68
    Po souboji ve středu hřiště zůstává ležet na zemi Dominik Preisler.

67
    Střídání na straně hostů. Odešel Petržílka a přišel Marin Glasnovič.

64
    Střídání na straně Benešova. Přišel Skopec, odešel Jíša.

63
    Na druhé straně zahrávali domácí rohový kop, který se dostal k Čapkovi, jenž svou střelu zamířil také vedle.