Hr. Králové – Sparta 0:3 (kon.) | Příbram – Jihlava 1:1 (kon.) | Č. Budějovice – Jablonec 0:3 (kon.)
Teplice – Mladá Boleslav 5:0 (kon.) | Dukla Praha – Slovácko 0:0 (kon.) | Slavia – Bohemians 1905 1:1 (kon.)
FK Dukla Praha
0:0 (0:0)
1.FC Slovácko
Sobota 04.04.2015, 17:00 • Juliska, Praha 6 - Dejvice • Synot liga

Utkání skončilo bez branek. Nejblíže ke vstřelení branky měl Došek, když dvakrát orazítkoval brankovou konstrukci. Domácí měli také své chvíle. Zakončení ale pokaždé selhalo. Situace v tabulce se tak nemění. Slovácko má nadále na Duklu jednobodový náskok. (18:55:33)

90+1

90+1
    Nastavovat se bude pouze jedna minuta. Dukla si na začátku této minuty připsala asi poslední zajímavou situaci zápasu. Heča si nebyl jistý u centrovaného míče a byl rád, že celá situace skončila rohem, který už nebezpečí nepřinesl.

90
    A Slovácko dále kouskuje hru a naznačuje, že s bodem bude panovat spokojenost. Místo na hřišti uvolnil Marku Havlíkovi Michal Trávník.

89
    Už to začíná vypadat na dělbu bodů. Dukelští nyní předvedli velmi nepřesnou přihrávku.

87
    Druhé střídání hostí znamená šanci ukázat se pro Hlúpika, naopak ze hry míří Diviš.

86
    Nový muž na hřišti Čajič se zkoušel protlačil k nebezpečné akci, ale většího vzrušení se diváci nedočkali. Chystá se střídání.

84
    Dukla dnes naposledy střídá. Ze hřiště míří Mareš, poslední minuty odehraje Čajič.

83
    Beuaguel vytlačil hosty až na vlastní půli hřiště.

82
    Faulem se provinili hosté nedaleko pravého rohového praporku a Slovácko má tak příležitost rozehrávat trochu vylepšený rohový kop.

81
    Z této malé šarvátky si odnesou žlutou kartu domácí Marek Hanousek a hostující Veliče Šumulikoski.

80
    Matěj Hanousek nabídl míč svému spoluhráči do pokutového území. Ten se k míči nedostal a místo dobré akce jsme viděli strkanici.

79
    Beauguel prohnal hostujícího levého beka, ten byl ale u míče přecejen včas a s přehledem zahrál míč k Hečovi.

78
    Považanec zkoušel štěstí u levé postranní čáry. Byl zde ovšem sám proti velké přesile.

76
    Za velmi ostrý faul obdržel žlutou kartu další hráč Slovácka Kuncl.

75
    Považanec dobře získal balón. Jak dobře a lehko ho získal, tak ho také podobně ztratil.

74
    O chvíli později si opět Libor Došek připisuje další čárku do statistik. Za faul na Štětinu obdržel žlutou kartu.

73
    Libor Došek se opět šikovně dostal k hlavičce, která mířila nad branku.

71
    Kuncl s míčem zrychlil, ale uličku k Radovi nenašel. Přihrávku nakonec dostal Košút a střelou z dálky minul branku domácích.