Perm – Kazaň 0:3 (kon.) | Dynamo – Lok. Moskva 2:2 (kon.) | FK Krasnodar – Saransk 4:0 (kon.)
Spartak – Kubaň Krasnodar 1:1 (kon.)
FK Spartak Moskva
1:1 (1:0)
FK Kubaň Krasnodar
Sobota 04.04.2015, 18:00 • Otkrytie Arena, Moskva • Ruská Premier Liga

Je dobojováno, máme za sebou utkání, které rozhodně nebylo příliš bohaté na šance a končí spravedlivou remízou 1:1. Hosté se ve druhé půli zvedli, což rezultovalo ve vyrovnávací gól z kopačky Tkačjova, střídající Almeida v závěru dokonce otočil skóre, ale jeho gól nebyl pro ofsajd uznán. Z mé strany je to vše, na počtenou! (19:56:23)

90+3

90+3
    Davydov se ještě probíjel vpřed, ale neuspěl.

90+1
    Ignatěv vidí žlutou kartu, v utkání se už nejspíše nic nestane.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Almeida využil chyby Glušakova a dostal se do střelecké pozice, mezi tři tyče ale nemířil.

89
    Bělenov vyskočil ze všech nejvýše a ukryl v bezpečí své náruče centr z pravé strany.

87
    Ananidze se podívá na poslední minuty na hřiště místo Eberta.

86
    Vstříc Rebrovovi se řítí další krasnodarská lavina, míč má na kopačce rychlík Kaboré.
    Střela Popova

85
    Standartky se ujal Popov, jehož tvrdou ránu skvělým zákrokem zlikvidoval Rebrov!

83
    Bucur byl faulován nedaleko půlící čáry, hra je přerušena.

82
    Do konce zbývá nějakých deset minut, dočkáme se ještě nějaké – regulérní – branky?

80
    Střídají i hosté, na hřiště se podívá Rabiu, jenž nahradil Kulika.

80
    Střídání Spartaku Moskva, na místo Movsisjana nastupuje Davydov.

79
    Domácí centrovali míč do vápna ze všech stran, ale ani jeden pas se neujal. Kubaň má ve druhé půli jednoduše navrch.

78
    Bělenov svou chybu napravil a založil rychlý brejk, na jehož konci stál Hugo Almeida, který dopravil míč do sítě! Pomezní však viděl ofsajd a gól není uznán!

76
    I mistr tesař se někdy utne – velezkušený Bělenov zaváhal a tečoval míč, který skončil v zámezí. Roh pro Spartak.