Guingamp – Lyon 1:3 (kon.) | Nice – Évian TG 2:2 (kon.) | Lille – Remeš 3:1 (kon.)
Lorient – Rennes 0:3 (kon.) | Méty – Toulouse 3:2 (kon.) | Montpellier – Bastia 3:1 (kon.)
Montpellier HSC
3:1 (0:1)
SC Bastia
Sobota 04.04.2015, 20:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je ode mne pro dnešek vše. (21:56:42)

Červené karty: 0 – 0

Je dobojováno. Pro Bastii je to krutý výsledek. Po té co v prvním poločase se ujala vedení díky Giovanni Siovi, tak ve druhém totálně selhala. Nejprve Modesto fauloval pronikajícího Daba a Lucas Barrios proměnil penaltu. Za další 2 minuty poslali domácí pas do pokutového území. Gillet, který se snažil bránit dostal míč do ruky, a protože ji měl od těla, tak byla pískána druhá penalta. Tu razantně proměnil Mounier. Domácí pak měli několik šancí na třetí branku. Ovšem tu jim svojí minelou daroval brankář Aréola, který trefil Sansona, jenž míč vrátil bezmocnému brankáři do sítě.

90+3
    Morgan SANSON - 3:1

90+2
    Montpellier právě vstřelil branku!
    Tak to je smůla. Celou dobu Aréola předváděl dobré zákroky. Teď dostal malou domů, kterou napálil přímo do MORGANA SANSONA, který mu míč vrátil přímo do sítě.

90+1
    Danic zpracovával nebo střílel pas, který mířil jeho směrem. Jourdren byl připraven.

90+1
    Hlavní sudí nastavil pouze 2 minuty.

90
    Kamano ještě pokračuje, tentokrát na druhé straně hřiště, v akci, ale přes Sansona se daleko nedostal.

90
    Začala nám poslední minuta. Dlouhý míč Bastie mířil do pokutového území, kde se jej ujali domácí stopéři.

88
    Hostující trenér je ještě napomínán za nějaké námitky proti rozhodování. Vše si s hlavním sudím Castrem vysvětlují.

87
    Jourdren se nebál dojít si pro centrovaný míč rozehrávaný asi z polovice hřiště. Sice měl před sebou mlýnici hráčů, ale míč dokázal přesně zachytit a podržet.

87
    Žlutou kartu dostává Joris Marveaux (Montpellier HSC).

86
    Utkání se už z pohledu Montpellieru dohrává, ale ještě si musí několik minut počkat než si připíše tři body za vítězství.

85
    Obrana Bastie je v rozkladu, znovu se za ní objevil jeden z domácích hráčů, ovšem tentokrát ani nestihl zakončit.

83
    Mounier při napadání zajel skluzem do Cionniho a může být rád, že to nebyla karta.

81
    Ayite z levé strany centroval, ale z centru byla spíše střela, která však Jourdrena, který je dlouho bez práce nevystrašila.