Zwolle – Willem II 1:0 (kon.) | Arnhem – Groningen 1:1 (kon.) | Heerenveen – Breda 0:0 (kon.)
Dordrecht – Heracles 2:3 (kon.) | Twente – Eindhoven 0:5 (kon.)
SC Heerenveen
0:0 (0:0)
NAC Breda
Sobota 04.04.2015, 19:45Nizozemská Eredivisie

Já Vám děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek sobotního večera. U sledování dalších online přenosů na shledanou! (21:49:35)

Statistiky utkání
    Držení míče – 65:35
    Střely celkem – 14:9
    Střely na branku – 2:2
    Rohové kopy – 6:4
    Žluté karty – 1:2

Dnes jsme sledovali utkání mezi domácím SC Heerenveenem hostující NAC Bredou, které nakonec končí bezbrankovým výsledkem – 0:0. První půle nenabídla tolik šancí, avšak ve druhé půli to byli především domácí, kteří se starali o šance. Ve dvou největších se ocitl domácí stoper Otigba, ovšem ani jednou neuspěl. Pro oba týmy je tak dnešní utkání bodovou ztrátou, ať už pro domácí bojující o evropské poháry, ale především pro hosty bojující o záchranu.

90+4
    Závěrečná šance domácího týmu.

90+4
    Poslední velká šance domácích! Jeden z domácích hráčů dostal míč na hranici malého vápna, ale z otočky mířil vysoko nad branku.

90+3
    Domácí se pouštějí do útoku, ale hosté brání v deseti lidech na obranné polovině.

90+2
    Hosté očividně hrají na remízu, která by pro ně byla velmi cenná.

90+1
    Poslední střídání NAC Bredy. Hřiště opouští De Zeeuw a jeho místo zaujme na zbývající minutky Matić.

90+1
    Budou se nastavovat 4 minuty!

90
    Larrson obešel jednoho soupeře pěknou kličkou, avšak ten druhý byl již nad jeho síly.

89
    Domácí signalizovali ruku jednoho z hostů těsně před pokutovým rozhodčím, leč marně.

88
    Hosté znovu střídají. Odchází Sarpong a nahrazuje jej Borahsasar.

87
    Ze hřiště odchází Tighadouini, kterého nahrazuje Fernandez.

86
    Kapitán hostí Marcellis dostává za svůj zákrok žlutou kartu.

86
    Útok domácích byl zastaven faulem.

85
    Tighadouini si pěkně povodil dva soupeře a po jeho přihrávce pálil De Zeeuw nad branku.