Zwolle – Willem II 1:0 (kon.) | Arnhem – Groningen 1:1 (kon.) | Heerenveen – Breda 0:0 (kon.)
Dordrecht – Heracles 2:3 (kon.) | Twente – Eindhoven 0:5 (kon.)

ŽK: 1 – 1 (22:40:09)

To je z mé strany vše, přeji všem hezký zbytek sobotního večera.

Pro Heracles se jedná o nesmírně důležité tři body v boji o záchranu v nizozemské nejvyšší soutěži, Dordrecht naopak na poslední příčce s každým dalším zápasem ztrácí i tu čistě teoretickou šanci na záchranu. Ztráta na týmy před ním už je markantní.

Prvních pětadvacet minut druhé půle bylo bez okolků nudných, poté ale Heracles vstřelil gól na 2:2 a rázem působil jako živou vodou, stejně jako tomu bylo po vstřelených gólech v první půli. Dordrecht od 70. minuty k absolutně ničemu nepustil a dá se tak říct, že vítězný gól muže zápasu Linssena byl plně zasloužený.

90+3

90+3
    Zbylé vteřiny se dohrají na polovině zklamaných domácích.

90+2
    Dordrecht se ještě rychle snažil přesunout hru na polovinu soupeře, při zbrklém provedení ale míč ztratil.

90+2
    Míč uvede do pohybu Castro a logicky si dává docela na čas.

90+1
    A jsou to tři minuty nad rámec základních devadesáti.

90
    Ve druhém poločase už sudí zřejmě bude něco málo nastavovat.

89
    S ohledem na druhou část tohoto poločasu se dá konstatovat, že spravedlnosti bylo učiněno za dost. Heracles byl v součtu obou poločasů o něco lepším týmem, proto také v na šance bohatém zápase vede 3:2.
    Bryan LINSSEN - 2:3

86
    Heracles právě vstřelil branku!
    A je to tady. Heracles v samém závěru zápasu dává vedoucí branku. Zcela osamocen si na penaltovém puntíku počíhal na přihrávku z pravé strany BRYAN LINSSEN a nezaváhal. Tvrdá střela proplula do sítě.

85
    Začíná poslední pětiminutovka zápasu. Na vítězství Dordrechtu by si nyní zřejmě nikdo nevsadil. Je ale otázkou, zda se Heraclesu podaří dlouhodobý a silný tlak přetavit v rozhodující branku.

84
    Střídání v týmu FC Dordrecht: ze hřiště odchází Anthony Biekman, přichází Rick ten Voorde.