Leverkusen – Hamburg 4:0 (kon.) | Wolfsburg – Stuttgart 3:1 (kon.) | Hoffenheim – Mönchengladbach 1:4 (kon.)
W. Brémy – Mohuč 0:0 (kon.) | Frankfurt – Hannover 2:2 (kon.) | Freiburg – Kolín nad Rýnem 1:0 (kon.)
Dortmund – Bayern 0:1 (kon.)
VfL Wolfsburg
3:1 (1:1)
VfB Stuttgart
Sobota 04.04.2015, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německá Bundesliga

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne. (17:23:41)

Je dobojováno. Viděli jsme povedené utkání, kterému vévodil druhý poločas. VfL Wolfsburg porazil VfB Stuttgart 3:1. Ve druhém poločase byli domácí jednoznačně aktivnější a fotbal byl oproti první půlce jednoznačně pohlednější. Největší ozdobou je gól z 65. minuty, když se Ricardo Rodríguez prosadil podruhé v tomto duelu, ovšem tentokrát vskutku kuriózním gólem. Za 11 minut ještě zvyšoval na 3:1 André Schürrle a bylo rozhodnuto. Wolfsburg vítězí zaslouženě, zejména za svůj druhý poločas. Wolfsburg 3 Stuttgart 1.

90+2
    Zápas bude každou chvilkou končit, Wolfsburg má míč na kopačkách a užívá si poslední okamžiky duelu.

90+1
    Wolfsburg rozehrál volný přímý kop na své polovině zpětnou přihrávkou na obránce. Následně šel ale do obří šance André Schürrle! Podobnou střelou jako v 76. minutě ale tentokrát Ulreicha nepřekonal.

90
    Wolfsburg si drží míč na svých kopačkách a pomalu se sune dopředu. Uvidíme ještě nějaký gól?

89
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Kevin De Bruyne, přichází Marcel Schäfer.

88
    Stuttgart si drží míč mezi svými zadáky a kombinuje, oba celky vyčkávají na konec duelu.

87
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Alexandru Maxim, přichází Moritz Leitner.

86
    Vieirinha fauloval Wernera a hosté měli k dispozici volný přímý kop, jenže z něho absolutně nic nevzešlo.

85
    Hra se krapet uklidnila. Oba celky jsou již smířený s finálním verdiktem a utkání už se jen z povinnosti dohrává.

83
    Vieirinha byl faulován, nicméně rozhodčí nic nepískl. I tak se pokračuje ve hře a domácí si drží míč na svých kopačkách.

82
    Perišič ztratil při kombinacích míč a Stuttgart se pokoušel o průnik, nicméně ten skončil na následujícím hráči VfL.

81
    Ginczek skončil po faulu na zemi ve středovém kruhu, nicméně Tobias Welz jako faul nic neoznačil. Pokračujeme tak ve hře.

80
    Stuttgart se ještě snaží, nicméně Wolfsburg je hodně nabuzen a nepustí hosty prakticky k ničemu.

79
    A mohlo to být 4:1! Bas Dost však nezkorigoval míč a gól tak nepadl. I tak jsou ale u kulatého nesmyslu domácí a korigují dění na trávníku.

77
    Wolfsburg se rozjel a jeho fanoušci s ním, momentálně sledujeme hodně pohledný fotbal.
    André SCHÜRRLE - 3:1

76
    Wolfsburg právě vstřelil branku!
    Kevin De Bruyne v souboji neotálel, vybojoval míč a posunul jej na ANDRÉHO SCHÜRRLEHO, který přesnou ranou navyšuje skóre Wolfsburgu – 3:1!

Karel Janeba

Branky: 41. Rodríguez (pen.), 65. Rodríguez, 76. Schürrle (De Bruyne) – 44. Harnik (Kostić)

Karty:   75. Gustavo (WOF) – 56. Die (STU), 64. Romeu (STU)

VfL Wolfsburg: Benaglio – Träsch, Naldo, Knoche, Rodríguez – Guilavogui (62. Perišič), Gustavo – Vieirinha, De Bruyne (89. Schäfer), Caligiuri (62. Schürrle) – Dost.
    Náhradníci: Grün – Bendtner, Schäfer, Klose, Perišič, Schürrle, Jung.

VfB Stuttgart: Ulreich – Klein, Baumgartl, Niedermeier, Hloušek – Die (58. Romeu), Gentner – Harnik (73. Werner), Maxim (87. Leitner), Kostić – Ginczek.
    Náhradníci: Kirschbaum – Sakaj, Schwaab, Leitner, Ibišević, Romeu, Werner.

Rozhodčí: Tobias Welz – Rafael Foltyn, Martin Thomsen, Guido Winkmann