HFK Olomouc – Vyškov 1:1 (kon.) | Hulín – Břeclav 1:1 (kon.)
SK Spartak Hulín
1:1 (1:0)
MSK Břeclav
Sobota 04.04.2015, 15:30 • Městký stadion Hulín • Moravskoslezská fotbalová liga

Z dnešního textové přenosu z Městkého stadio v Hulíně je to z mé strany vše a tímto se s Vámi loučím. U onlajnů zase někdy příště nashledanou. (17:34:31)

Domácí může dramatická koncovka zápasu velmi mrzet, po celý zápas měli opticky převahu ale nedokázali ji přetavit v šesté vítězství v řadě a rozchází se s Břeclaví smírně po remíze 1:1. Za domácí se v prvním poločase po rohu prosadil stoper Roman Číhal, na druhé straně korigoval výsledek v 87. minutě střídající Ivo Tetur.

90+3

90+2
    Na svou stranu chtěl strhnout vítězství střídající Lucas, ale střela se jen o malý kousek mihla kolem Chytilovy tyče.

90
    Sudí nastavuje tři minuty.

88
    Ze hřiště odchází Krhut, na plac se podívá Karol Kováč.

88
    Žlutá karta pro střídajícího Antonína Horvátha.

87
    Hosté právě vstřelily branku!

Tak to je pro domácí velký šok, z protiútoku skóruje IVO TETUR!

86
    Na nervy zabrnkal také hostující brankář Prokop, ale taktéž jako Chytil v prvním poločase svou chybu napravil.

85
    Hosté se snaží ohrozit bránu Hulína ale jejich snahy nemají ten pravý efekt.

84
    Střídání domácích, odchází Elšík, přichází Mário Mjuller.

83
    Do šance se řítil střídající Horváth ale zastavil ho praporek pomezního.

81
    Žlutý kartónek obdržel kapitán domácích Laciga.

81
    Poslední substituce v týmu hostí, odchází Pospiš, přichází Ivo Tetur.

80
    Menší ohrození ze standartky vzniklo, ale míč již kryje níže jmenovaný v rukavicích.

79
    Faul na Lucase a hosté se přemísťují před bránu Chytila.

77
    Další šance v podání Šroma průnikem až k malému vápnu ale opět nepřesná koncovka a míč končí na boční síti.