Sevilla – Ath. Bilbao 2:0 (kon.) | Cordoba – Atlético 0:2 (kon.) | Almería – Levante 1:4 (kon.)
Malaga – Real Sociedad 1:1 (kon.)
Cordoba CF
0:2 (0:2)
Atlético Madrid
Sobota 04.04.2015, 18:00 • Estadio Nuevo Arcángel, Córdoba • Španělská LaLiga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:51:05)

Je dobojováno! Atlético se raduje ze zasloužených tří bodů, za výkon zejména z první půle, kdy si domácí doslova ani "neškrtli". Ve druhém poločase se začalo více dařit domácím, což bylo dáno i ubráním "plynu" hostů, kteří již pouze kontrolovali výsledek.

90+2

90+2
    Poslední minuta tohoto zápasu, kdyby se domácím dařilo tak, jak v závěru, muselo by být skóre zápasu rozhodně jiné.

90+1
    Sudí Estrada se rozhodl nastavit pouze dvě minuty.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, hosté brání "nulu", zatím marná snaha domácích.

88
    Arda Turan vrací míč do obrany, hosté začínají svou útočnou akci na vlastní půli.

87
    Nepřesným nákopem se nyní domácí sami připravují o míč.

86
    A znovu Bebé, ten začal ve druhé půli hrát velmi dobře a právě přes něho směřuje většina domácích akcí.
    Fantastický zákrok Oblaka!

85
    A byla to dobrá akce domácích, volný kop směřuje na hlavu Crespo, který poslal míč k tyči, fantasticky ale míč vyrazil letící Oblak!

84
    Volný přímý kop z nějakých sedmadvaceti metrů od branky Atlética.

83
    Bebé s míčem na levé straně, nešel do souboje s dvojicí bránících hráčů, přihrává zpět.

81
    Bebé rozehrál z levé strany, ale míč se otřel pouze o boční síť.

80
    Šikovně si došel pro faul domácí Ramos, kterého musel zezadu faulovat Juanfran, což sudí ocenil žlutou kartou.

79
    Roh z pravé strany rozehrál Gabi, míč málem skončil v brance, ale nakonec je odpískán ofsajd.