Bosna a Hercegovina – Lucembursko 0:5 (kon.) | Gruzie – Hongkong 3:11 (kon.) | SAE – Turecko 0:15 (kon.)
Gruzie
3:11 (1:3, 1:4, 1:4)
Hongkong
Úterý 07.04.2015, 15:30 • İzmir BB Buz Sporları Salonu • Mistrovství světa - III. A Divize

Utkání nám končí za stavu 3:11, což zcela odpovídá předváděné hře. Třetiny 1:3, 1:4, a 1:4 dokazují, že Hong Kong měl utkání zcela ve své režii. Pět branek vstřelil Ho Kwong Terry Choi. Já Vám děkuji za pozornost, loučím se s Vámi, přeji pěkný den. (17:35:40)

60:00

Střely ve třetí třetině 6:11, celkově pak 18:47.

56:41
    Hong Kong právě vstřelil branku!
    CHUN YING YEUNG přidává jedenáctou branku svého týmu. Asistence: Hon To Otto Chan.

Třetí zápas hraje Pan Justin Cheng Chung na tomto turnaji, celkem šest branke a na jendu přihrál. Patří mezi nejlepší útočníky týmu.

50:36
    A máme tu další Hattrick. Jeho autorem je PAN JUSTIN CHENG CHUNG. Prosazuje se parádní individuální akcí, vyhnul se všem obráncům, prokličkoval až předj branku. Rychlou střelou zkušeně překonal brankáře. Bez asistence.

Aktuální poměr střel na branku v této třetině je 4:5, celkově pak 16:41. Tato statistika odpovídá skóre utkání.

46:06
    PAN JUSTIN CHENG CHUNG přidává devátou branku Hong Kongu. S domácími to nevypadá vůbec dobře. Asistence: Bun Yo Bernard Fung.

Giorgi Jangobegishvili hraje čtvrtý zápas na turnaji, nyní si připisuje první kanadský bod. A to hned za gól, který ovšem nic moc neřeší, nicméně sťastný moment pro hokejistu.

43:23
    Gruzie právě vstřelila branku!
    GIORGI JANGOBEGISHVILI dává třetí branku Gruzie, a tak alespoň kosmeticky upravuje na 3:8. Asistence: Vitali Dumbadze

42:29
    Gól při singnalizované výhodě. Z utkání se stává jednak záležitost jednoho týmu, druhak pak one man show. Svou pátou branku přihrává HO KWONG TERRY CHOI. Asistence: Chi Kin Lam, Pak Lam Wong.

Hodtující celek hned na úvod třetiny, v přesilové hře, vyslal na branku Gruzie dvě střely, neujala se ani jedna. Přesilovka zůstala nevyužita.

40:01

Jste-li muž a hrajete hokej v Gruzii a máte tamní občanství, je poměrně pravděpodobné, že se dostanete do reprezentace. V Gruzii je registrováno 81 dospělých hokejistů, do dnešního zápasu zasáhlo hned 19 z nich.

Celkem pět branek nabídla druhá třetina. Domácí v závěru snížili, hosté v průběhu vstřelili čtyři góly. Hvězdou zápasu je Ho Kwong Terry Choi, který zaznamenal hned čtyři góly Hong Kongnu. Statistika střel na branku také hovoří jasně pro hosty, kteří ji vedou 36:12.

40:00

38:52
    Přesilovka pro hosty, vyloučen domácí Amiran Geperidze na dvě minuty za hákování. V závěru třetiny tak ještě uvidíme početní výhodu.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 10. Vitali Dumbadze (Jeiranashvili, Tsukanov), 39. Smetanin (Dumbadze), 44. Giorgi Jangobegishvili (Dumbadze) – 3. Chi Luk Lau (Hei Yo To), 6. Alvin Cheuk Him Sham (Bun Yo Bernard Fung, Ho Kwong Terry Choi), 11. Pan Justin Cheng Chung, 27. Ho Kwong Terry Choi, 27. Ho Kwong Terry Choi (Sham), 31. Alavin Cheuk Him Sham (Jordan Sun Yin Ho), 36. Ho Kwong terry Choi (Yin Hay Yannick Wong, Alvin Cheuk Him Sham), 43. Ho Kwong Terry Choi (Chi Kin Lam, Pak Lam Wong), 47. Pan Justin Cheng Chung (Fung), 51. Chung, 57. Yeung (Chan)

Gruzie: Ilienko (Ambrolava) – Tsomaia, Chalatashvili, Davitashvili, Oganeziani, Jeiranashvili, Minashani, Gobejishvili, Jangobegishvili – Dumbadze, Smatanin, Geperidze, Jairanashvili, Gongadze, Oganeziani, Tsukanov
    Hongkong: King Chi King Ho (Emerson Kwokway Kreung) – Hay Yannick Yin Wong, Ka Ho Wong, Tony Leung, Chi Kin Lam, Chung Julian Hon Ma, Chun Ying Yeung – Cheuk Him Alvin Sham, Kwong Terry Ho ChoiI, Sui Him Kan, Lam Theophilus Pak Wong, Pan Justin Chung Cheng, Linus Kim Lo, Hei YU To, Terence Chim, Chi Lok Lau, Yu Bernard Bun Fung

Rozhodčí: Sobolev – Kaya, Trandafir