Groznyj – Zenit 1:2 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Ural 0:2 (kon.) | Lok. Moskva – Torpedo Moskva 2:0 (kon.)
CSKA Moskva – Dynamo 1:2 (kon.)
FK Lokomotiv Moskva
2:0 (0:0)
FC Torpedo Moskva
Středa 08.04.2015, 19:00 • Stadion Lokomotiv, Moskva. Kapacita: 30,075 diváků. • Ruská Premier Liga

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:02:18)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 8:6.
    Rohy: 6:5. Fauly: 18:17.

Utkání je u konce a domácí tým se může začít radovat ze tří bodů. Oslabení o jednoho muže se pro Torpedo ukázalo jako vážný problém a s přibývajícím časem se domácí dostávali do stále většího tlaku. Rozhodnutí přišlo mezi 71. a 74. minutou, kdy se dvakrát prosadil Fernandes. Nejprve dorážel z metrů odražený míč a o chvíli později proměnil pokutový kop. Ve zbývajících minutách si Lokomotiv vedení pohlídal a když v 86. minuté zahodil Putilo obrovskou šanci na snížení, zůstalo skóre v poměru 2:0.

90+4

90+4
    Roh hostů, obrana Lokomotivu v čele s gólmanem Guilhermem dostala míč od brány.

90+3
    Tak ještě jedna žlutá karta, za hru rukou ji dostal domácí Alexej Mirančuk.

90+2
    Už se prakticky jen čeká na závěrečný hvizd.

90
    Sudí přidá tři minuty.

90
    Putilo dostal prostor na pravém křídle, snažil se přihrát na střed, do pasu se mu ale vložil Ćorluka. Putilo reklamoval hru rukou, gesto sudího však bylo jasné – nic se nestalo.

89
    Pavljučenko se po levé straně probíjel jako tank, zbavil se obránce, střela z úhlu se mu ale mezi tyče nevešla.

87
    Na druhé straně zasahoval Žewnov proti pokusu Samedova. Gólman Torpeda pokus o jesle vykopl.
    Putilo selhal v obrovské příležitosti.

86
    Obrovská šance hostů na snížení! Pugin se prokličkoval do vápna, vymyslel perfektní zpětnou přihrávku na Putila, jenže ten zblízka nepochopitelně přestřelil!

84
    Domácí reklamovali další roh, sudí ale jasně ukazuje na odkop od branky.

83
    Mirančuk se už řítil do šance, jenže prováhal nejlepší okamžik pro střelu a je z toho pouze roh.

83
    Změnit to chtěl Smárason, jeho pokus o prostrčení se od domácích obránců odrazil k brankáři.

81
    Začala poslední desetiminutovka utkání, Lokomotiv zcela vládne hře, prakticky nepouští soupeře k míči.

80
    I za už asi rozhodnutého stavu domácí bojují o každý míč, dokázal to například Ćorluka skluzem u autové čáry, aby zabránil vhazování hostů.

78
    Vypadalo to na další penaltový zákrok, sudí Nikolajev ale byl blízko a nechal pokračovat ve hře.