Bosna a Hercegovina – SAE 2:5 (kon.) | Lucembursko – Turecko 5:7 (kon.) | Hongkong – KLDR 0:9 (kon.)
Hongkong
0:9 (0:3, 0:3, 0:3)
KLDR
Pátek 10.04.2015, 18:30 • İzmir BB Buz Sporları Salonu • Mistrovství světa - III. A Divize

Zápas vyhrává velkým rozdílem hostující celek KLDR. Viděli jsme devět branky, všechny vstřelil nástupci Velkého Kima. Já Vám děkuji za pozornost. (20:39:09)

60:00

6:16, to je aktuální stav střel na branku v této třetině.

55:00
    Probíhá posledních pět minut utkání.

54:59
    KLDR právě vstřelila branku!
    Hokejisté Hong Kongnu si přejí, aby hlavní sudí naposledky hvízdl do píšťalky a zápas ukončil. Nedaří se jim vůbec nic, navíc inkasují z hole CHUN RIM HONGA devátou branku. Asistence: Pong II Ri.

35 střel na branku vyslali hokejisté KLDR, vstřelili z toho hned osm branke, úspěšnost střelby stále přes 22 procent.

53:17
    Gól v přesilové hře znamená vedení o osm branke. Autorem je SONG CHOL JON. Asistence: Chol Hyok Kim.

51:38
    Vylučen domácí Yin Hay Yannick Wong na dvě minuty za nedovolené bránění.

48:01
    Střelecky už jsou zase aktivnější o poznání hosté, vedou 8:4 na střely na branku.

Počet týmů v hokejové lize v Hong Kongu se odhaduje na více než 10. Na stránkách svazu je aktuálně 10 členů, nicméně tento seznam není několik posledních let aktualizovaný.

Ve třetí třetině sledujeme výrazně vyrovnanější hokej než v předchozích částech zápasu. 4:5, to je aktuální podoba statistiky střel na branku v této třetině.

Pro Myonga Chol Kima sé jedná o první vstřelený gól na tomto Turnaji, ani on neodjede z turnaje bez vstřelené branky. Něco mi říká, že od Velkého Kima si vyslouží pochvalu.

41:40
    Gól v přesilové hře znamená stav zápasu 0:7. Sedmou branku dává po individuální velmi dobře provedené akci MYONG CHOL KIM. Bez asistence.

40:17
    Vyloučen domácí Ho Kwong Terry Choi za nedovolené bránění.

40:01
    V brance domácích došlo ke změně. King Chi King Ho odchází a nahrazuje ho Emerson Kwokway Keung.

40:01

Po dvou třetinách je zápas jednoznačnou záležitostí, hosté vedou o šest branek. Hong Kong neklade velký odpor.

40:00

KLDR má parádní úspěšnost střelby, 24 ran, šest brank, úspšnost přece 25 %, to může kdejaký národní tým závidět.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 1. Chol Min Ri (Chol Hyok An), 5. Chun Rim Hong, 17. Kwang Ho Kim (Nam Hyok Kim, Song Hyok Ju), 21. Hong, 31. An Chol Hyk (Pong II Ri), 38. Chol Min Ri (Chun Rim Hong), 42. Myong Chol Kim, 54. Song Chol Jon (Chol Hyok Kim), 55. Chun Rim Hong (Ri)

Hongkong: King Chi King Ho (Emerson Kwokway Kreung) – Yin Hay Yannick Wong, Alvin Cheuk Him Sham, Tonny Leaung, Siu Him Kan, Chi Kin Lam – Jordan Sun Yin Ho, Ho Kwong Terry Choi, Ben Yu Bernard Fung – Pak Lam Theophilus Cheng, Pan Justin Cheng Chung, Linus Kim Lo – Hei Yu To, Terence Chim, Chi Lok Lau – Hon Chung Julian Ma, Chung Ying Yeungm Hon To Otto Chan.
    KLDR: Kuk Chol Pak (Pak II) – Chol Hyok An, Pong II Ri, Nam Hyok Kim, Song Gun Kim, Chol Hyok Kim, Myong Chol Kim – Hyok Ju Kim, Chun Rim Hong, Chol Min Ri – Sung Hyok Ju, In Hyok Kang, Kwang Ho Kim – Se Gwang Ri, Ju Hyok Kim, Hyok Chol Ri – Song Ji Pak, Song Chol Jon, Kwang Ho Pak

Rozhodčí: Feng – Kaya, Tichon