Saint-Étienne – Nantes 1:0 (kon.) | Évian TG – Lille 0:1 (kon.) | Lens – Lorient 0:0 (kon.)
Remeš – Nice 0:1 (kon.) | Rennes – Guingamp 1:0 (kon.) | Toulouse – Montpellier 1:0 (kon.)
Bordeaux – Marseille 1:0 (kon.)
Racing Lens
0:0 (0:0)
FC Lorient
Neděle 12.04.2015, 17:00 • Stade de la Licorne, Amiens • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Je dobojováno. Druhý poločas byl oproti tomu prvnímu o něco málo rychlejší a zajímavější. Celkově utkání chyběla rychlost, góly a další věci, které diváka potěší. Ve druhé půli stojí za zmínku pouze pokus domácího hráče, který minul o kousek levou tyč, kterou střežil Lecomte. S konstatováním, že Lens doma remizoval s Lorientem 0:0, se s Vámi loučím. (18:56:36)

90+4
    Žlutou kartu dostává Wylan Cyprien (Racing Club De Lens).

90+3
    Z dálky to tentokrát zkusil Kone, ale ten se svým zakončením neuspěl. Jeho pokusu scházela razance. Riou si v pohodě poradil s pokusem hostujícího hráče.

90+2
    Balón je převážně ve středu hřiště. Konec utkání je bez střeleckých pokusů na obou stranách.

90+1
    Domácí hráč odkulhal za postranní čáru. Domácí tak zatím hrají v deseti. Rozhodčí Moreira nastavuje čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Nyní však zůstal na trávníku ležet domácí Valdivia, který je ošetřován.

89
    Fotbalisté Lensu se snaží zápas rozhodnout a převážit misky vah na svou stranu. To se jim ovšem nedaří.

88
    Na půlce byl podražen Chavarria. To se nelíbilo domácímu trenérovi, který byl následně rozhodčím Moreirou vykázán na tribunu.

87
    Další míč mířící do vápna museli hosté odvracet. To se jim povedlo.

86
    Pomezní rozhodčí odpískal Philippoteauxovi ofsajd. U míče tak zůstanou domácí fotbalisté.

85
    Míč do vápna poslal Kantari, ale na jeho centr si ve vápně vyskočil Lecomte, který míč pohodlně schoval do rukavic.

84
    Domácí podnikli po pravé straně útok, který ovšem skončil faulem jednoho z hostujících hráčů. Hráči Lensu budou zahrávat standardku z pětatřiceti metrů.

83
    Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází Benjamin Jeannot, přichází Romain Philippoteaux.

82
    Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Adamo Coulibaly, přichází Yoann Touzghar.

81
    Ve vápně upadl Coulibaly po souboji s Konem. Píšťalka rozhodčího mlčí a hra pokračuje dál.

80
    Oba týmy jsou s míčem převážně na polovině hřiště a ani jeden z týmů se nedostává do zakončení.

77
    Čas pomalu, ale jistě běží. Zatím nic nenasvědčuje tomu, že by jsme byli svědky alespoň jedné branky.