Saint-Étienne – Nantes 1:0 (kon.) | Évian TG – Lille 0:1 (kon.) | Lens – Lorient 0:0 (kon.)
Remeš – Nice 0:1 (kon.) | Rennes – Guingamp 1:0 (kon.) | Toulouse – Montpellier 1:0 (kon.)
Bordeaux – Marseille 1:0 (kon.)
Stade Rennes
1:0 (0:0)
EA Guingamp
Neděle 12.04.2015, 17:00 • Stade de la Route de Lorient • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Já se s Vámi pro dnešek loučím a někdy zase u dalšího onlajnu napočtenou! (18:53:18)

Dnešní zápas je minulostí! Druhá půle nám přinesla několik zajímavých situacích a celý zápas se asi zlomil právě po Yatabarého červené kartě z pětasedmdesáté minuty. O pět minut později se konečně podařilo trefit branku Toivonenovi, a švédský útočník tak vystřelil svému týmu důležité vítězství.

90+4

90+4
    Costil si ještě jednou musel vyběhnout pro míč ze své branky a znovu zasahuje.

90+4
    Costil ale vyskočil ze všech nejvýše a svírá kulatý nesmysl ve svých rukavicích.

90+4
    Rozeběhla se poslední nastavená minuta a hosté mají k dispozici ještě roh.

90+3
    Beauvue vystřelil rovnou na bránu, ale udělal z míče jen suvenýr pro fanoušky Rennais. Míč zamířil o pořádný kus nad branku.

90+2
    Mathis byl faulovaný a hosté budou rozehrávat přímý volný kop ze střední vzdálenosti.

90+1
    Domácí obraně se daří výborně zazdít Beauvueho. Tentokráte ho opět domácí beci nepustili k míči.

90+1
    Ve druhé půli se dlouho nehrálo kvůli zraněním a také kvůli tomu jsou nastaveny celé čtyři minuty.

90
    Domácí dnes naposledy střídají. Aktivního Doucourého vystřídal Diagné.

89
    Grosicki měl před sebou na pravé straně hotovou dálnici, ale ještě možná trochu zbytečně přihrál na levou stranu Habibouovi, který ovšem z naprosto vynikající pozice přestřelil!

89
    Hosté se ale ani v oslabení nevzdávají a nyní opět kombinují na dostřel Costilovy brány.

87
    Grosicki opět centroval z pravé strany do vápna, ale míč tentokrát prolétl asi půl metru před Habibouem.

86
    Doucouré se už tentokrát dostal ke střele z hranice velkého vápna, ale nezakončil vůbec důrazně a Lössl si došel na zem pro míč.

85
    Doucouré číhal úplně osamocený na penaltovém puntíku, ale nedostal přesnou přihrávku z levé strany!