Meteor – Bohem. Pr. 0:1 (kon.) | Převýšov – Písek 2:1 (kon.) | Jirny – Štěchovice 0:0 (8:7 po pen.)
Louňovice – Čáslav 2:1 (kon.) | Union 2013 – Vyšehrad 2:3 (kon.)

Bohemians Praha právě vstřelili branku!
    Na malém vápně zůstal osamocen DANIEL KOCOUREK a tvrdou střelou rozvlnil síť!

83
    Volkova střela jen těsně minula levou tyč Michňovy branky.

82
    Jindřich Kučera nahradil Jana Svátka.

81
    Šimákovu střelu z přímého kopu vyrazil Michňa do bezpečí.

79
    Marek Sedláček přenechal svoje místo Lukáši Křečkovi.

77
    Tomáše Vobořila nahradil Jiří Suk.

70
    Dnešní utkání sleduje 320 diváků.

69
    Šimák si narazil míč s Kocourkem, ale rychle z branky byl Michňa a celou akci zmařil.

65
    Miroslav Mareš nahradil Michala Sedláčka.

62
    Hrdina přiťuknul míč Vobořilovi a ten tvrdou střelou jen o kousek minul hostující svatyni.

59
    Jan Šimák trefil z přímého kopu spojnici! Velké štěstí pro domácí tým.

55
    Hřiště opustil Jan Boček a místo něj přišel Daniel Kocourek.

50
    Začátek druhého poločasu patří domácím, kteří se snaží vstřelit úvodní branku.

46

Úvodní dějství je minulostí. Sledujeme zatím vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Doufejme, že i druhá půle bude podobně fotbalová a dočkáme se i nějakých branek.

45

38
    Z velké dálky vystřelil Marek Sedláček a díky teči jednoho z domácích hráčů se bude zahrávat roh. Z něj Bohemka nic zajímavého nevymyslela.