Středa 15.04.2015, 20:00Play off 1. futsal ligy

Benago oslavuje společně se svými fanoušky a s tímto konstatováním se s vámi pro dnešek loučím. (21:41:32)

Výborná série je u konce. Na jedné straně je radostné Benago, jenž postupuje do semifinále, a pak na straně druhé smutný tým Tanga, které to nakonec více jak do čtvrtfinále letos dotáhnout nedokázalo.

Tango se sice dostává do zakončení, vždy mu ale zbývá poslední krok.

39:00
    Poslední minuta základní hrací doby.

38:26
    Hodně dlouhá kombinace, při které došlo na povedené střely a nakonec i tyčku od Záruby!

36:50
    Hosté zkouší hrát s pěti hráči v poli, Benaho ale výborně brání a tak to má tým z Brna se zakončením hodně těžké.

35:51
    Tango se drží v útoku a kombinačně se snaží probojovat do brankové šance.

34:11
    Tango zahrávalo rohový kop, hostům se sice tato situace sehrát povedla, střela ale mířila hodně nepřesně.

33:04
    Ke střele se ovšem dostal domácí Capeta, a střela ze středu hřiště musela být pořádně štiplavá. Nakonec ovšem žádné větší problémy neznamenala.

32:59
    Dva nepříjemné fauly u laviček obou celků, po krátce přestávce se ale hra opět rozeběhla a míč má v moci hostující tým.

31:34
    Menší šance se střídají na obou stranách, do těch větších se někdy dokáže dostat Tango, mnohdy to ale skončí buď na obraně Benaga, nebo na domácím brankáři.

30:01
    Další hostující střela, ta ovšem šla tentokrát nad bránu.
    Velká šance Tanga

29:30
    Veliká šance Tanga, to se totiž dostalo do přečíslení tři na jednoho, celá akce ale nakonec končí pouze na brankáři Benaga! Ten totiž předvedl proti přízemní střele výborný zákrok.

28:31
    Tango se teď čím dál více dostává s míčem na útočnou polovinu, tam ale zatím hosté nedokázali vymyslet gólovou akci.

27:23
    Hosté se snaží znovu vysoko napadat a pokusit se tak ukořistit míč.

25:45
    Dvouminutový trest je u konce, Tango se dokázalo ubránit a stav je tak stejný – 1:0.

24:58
    První veliká šance v přesilové hře, jeden z domácích hráčů zakončoval z levého křídla jen těsně vedle brány!

24:39
    Hosté se dokázali dostat ze svojí poloviny a navíc zavařit domácím při rozehrávce.

24:21
    Oddechový čas pro domácí lavičku.

23:46
    Jenomže Kubíček tvrdé zakončení společně se svým jedním obráncem dokázal vykrýt! Stav tak zůstává stále stejný, na Benago ale nyní čekává lákavá dvouminutová přesilová hra.
    Červená karta pro hráče Tanga

23:45
    A další tvrdý střed, tentokrát to ale už sudí oceňuje rovnou červenou kartu. To dostává jeden z hostujících hráčů. Benago navíc zahrávat velice nebezpečnou standardní situaci.

23:27
    V utkání se přiostřuje, za další ostřejší faul dostává žlutou kartu i hostující Záruba.

22:59
    Žlutou kartu dostává Oliveira (FC Benago Zruč nad Sázavou).

22:04
    Tango se pochopitelně snaží hned odpovědět, k vážnější střele ale zatím nedošlo.
    Jan LIŠTVAN - 1:0

21:45
    Zruč nad Sázavou právě vstřelila branku!
    Všechno je ale jinak, snad první útočná akce domácích ve druhém poločase hned končí i první brankou utkání! Marcel Rodek prošel středem hřiště s míčem na noze a pak vyzval ke skórování na straně stojícího a především neobsazeného JANA LIŠTVANA – 1:0.

21:05
    Míč je i nadále v držení Tanga.

20:48
    Aktivněji začali druhý poločas hosté, kteří nyní kombinuji na útočné polovině.

20:01

Druhý poločas začne přibližně v 20:58.

Je za námi první poločas rozhodujícího utkání o postup do semifinále, ve kterém si více šancí vytvořil domácí tým. Ten ale ani jednu nedokázal přetavit ve vedoucí gól, a tak když se neprosadilo ani Tango, budeme do druhého poločasu vstupovat za nerozhodného bezbrankového stavu.

20:00

19:56
    Míč má hostující brankář, v prvním poločase se tak téměř jistě už nic vážného nestane.

19:15
    Domácí začíná s útočnou akcí až od svého brankáře, chystá se tak jedna z posledních akcí první půle.

18:14
    Hraje se ve středu hřiště.

17:22
    No a přišla poměrně zajímavá situace. Capeta dostal mnoho prostoru a Kubíček musel vytáhnout vážnější zákrok.

17:18
    Už se znovu hraje, míč je v držení domácích.

17:17
    Oddechový čas pro Tango Brno.

17:09
    Capeta ovšem následně nedokázal z první zamířit přesně a míč se tak dostane k hostům.

17:06
    Po nedovoleném zákroku na jednoho z domácích hráčů, se Benago udrží na útočné polovině.

15:38
    Už se znovu hraje, v útoku se snaží po delší době udržet hráči Tanga.

15:32
    Oddechový čas pro domácí tým.

14:41
    K zakončení se dostal Rodek, branku ovšem netrefil.

14:26
    Tango se snaží vysoko napadat rozehrávku domácích a tím tak snižovat nynější menší domácí převahu.

13:18
    Lepší je teď domácí tým, hostům nezbývá nic jiného, než se bránit.

12:35
    Dobrá akce domácích, možná menší přečíslení, které vedl znovu Capeta. Tentokrát si ale nerozuměl s Oliveirou a míč končí v zázemí.

11:47
    Capeta vybojoval svým průnikem přes levé křídlo standardní situaci pro Benago.

10:56
    I nadále se hraje v dobrém tempu, největší šancí zápasu ale zůstává střela Amraniho ze začátku zápasu, která zamířila do tyče.

09:04
    Záruba a jeho přízemní střela z levého křídla. Ta prolétla jen těsne vedle pravé tyčky Benaga!

08:30
    Amrani prošel přes dva hráče a poté se pokoušel zamířit pravděpodobně do levého rohu hostující branky. Ten ovšem těsně netrefuje!

08:01
    Prudká střel jednoho z hostů, která vyšla skoro z poloviny hřiště, naděla nakonec domácímu brankáři značné problémy. Míč ale nakonec přeci jenom dokázali dostat domácí do bezpečí.

07:41
    Rychlá křídelní akce domácích znamenala zakončení Rodka. Ten se pokoušel trefit balón z první, zamířil ale vedle. Do útoku se tak znovu hrne pro změnu Tango.

07:24
    Benago přišlo v útoku o míč, což byla výzva pro hostujícího Beleje. Jehož následný pokus středem pole ale nakonec končí na obraně domácích.

06:06
    Veliká šance hostujícího Záruby, který se dostal k dorážce, a to zhruba čtyři metry před bránou. Balon byl ale natolik prudký, že nakonec Záruba nedokázal zakončit přesně.

05:45
    Nakonec došlo i na střelu, ta ovšem zamířila nad bránu Benaga.

05:29
    Útočné snažení tentokrát zkouší hostující tým.

05:21
    A další viditelná šance domácích, ani tentokrát to ale nekončí zakončením mezi tři tyče.

05:05
    Rychlá křídelní akce Benaga, zakončení šlo jen pár centimetrů vedle levé tyče!

04:40
    Domácí Rodek využil hostující ztráty a snažil se projít středem hřiště až před Kubíčka. Ten ale nakonec ani zasahovat nemusel.

03:42
    Tango už se dokázalo vymanit z obranného bloku a také se dostávat do útoku. Žádná konkrétní šance ale prozatím nepřicházejí.

02:22
    Domácí stále v útoku, hra podél hřiště ale hostům nedělá problémy.

01:51
    Nyní se už dobrou minutu útočně snaží něco vymyslet domácí tým, ke střele se ale nyní zatím nedostal.

00:45
    Amrani prošel středem hřiště a poté prudkou střelu nastřelil pravou tyč hostující brány.

00:30
    Tango má míč ve své moci a snaží se kombinačně probojovat do útoku.

00:01

Obě mužstva už jsou na hrací ploše, rozhodující jistě napínavý duel za malou chvíli odstartuje.

Dobrý středeční večer s jistě napínavým duelem v rámci play-off Chance futsal ligy mezi domácím Benagem Zruč nad Sázavou a hostujícím Tangem Brno. Stav série mezi těmito týmy je nerozhodný 2:2, proto dnešní duel rozhodne o tom, kdo postoupí ve vyřazovací části dále, a naopak o tom, komu dnešním dnem sezóna 2014/15 skončí. Buďte u toho!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.