Monaco – Juventus 0:0 (kon.) | Real Madrid – Atlético 1:0 (kon.)
Real Madrid
1:0 (0:0)
Atlético Madrid
Středa 22.04.2015, 20:45 • Estadio Santiago Bernabéu (Madrid) • Liga mistrů

Je tu konec taktické bitvy mezi v rámci odvety čtvrtfinále Ligy mistrů mezi Realem Madrid a Atléticem Madrid. Dlouho vyrovnaný zápas spěl do prodloužení, jenže dvě minuty před koncem po akci Ronalda skóroval Chicharito a v deseti mužích hrající Atlético už nemělo dostatek času a sil na vyrovnání. (22:41:48)

90+5

90+5
    Hosté mají čas na poslední útočnou akci.

90+4
    Koke si hodně hlasitě říkal o červenou, po tvrdém skluzu na Carvajala ale dostal jen žlutou.

90+4
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Isco, přichází Asier Illarramendi.

90+3
    Žlutou kartu si stihl vysloužit Arbeloa, který úmyslně po faulu na Garcíu odkopl balon na tribunu.

90+3
    Druhý poločas bude nastavený o pět minut. Domácí to nemusí tolik mrzet, protože již běží třetí minuta nastavení.

90+2
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Javier Hernández, přichází Jesé.

90+1
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Fábio Coentrão, přichází Álvaro Arbeloa.

90
    Na trávníku zůstal ležet Chicharito, který signalizuje problémy s křečí. Okamžitě je kolem něj hlouček hráčů Atlética a strkanice.

90
    Nyní samozřejmě budou domácí šetřit čas a naopak hosté chtějí útočit.
    Javier HERNÁNDEZ - 1:0

88
    Real právě vstřelil branku!
    Domácí těsně pře koncem normální hrací doby skórují! Z pravé strany vnikal do vápna Ronaldo, dobře si narazil míč s Jamesem a poté nezištně předložil balon JAVIERU "CHICHARITO" HERNÁNDEZOVI, který pohodlně zamířil do odkryté brány – 1:0!

87
    Juanfran se ve vápně střetl s Iscem a skoro se zdálo, že se mohl pískat pokutový kop. Rozhodčí Brych ale zůstal ledově klidný.

86
    Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Tiago, přichází José Giménez.

84
    Po rohu hlavičkoval nepřesně Pepe a následně zůstal na trávníku ležet Mandžukič. Je prvním hráčem, který se dnes nechává ošetřovat.