Moreirense – Sporting 1:4 (kon.)
Moreirense FC
1:4 (1:3)
Sporting Lisabon
Pondělí 27.04.2015, 21:00 • Parque Joaquim Almeida Freitas • Portugalská Primeira Liga

ŽK: 3 – 4 (22:53:28)

To je ode mě dnes vše, přeji dobrou noc a na shledanou u některého z dalších utkání.

Sporting po přestávce stavěl na tom, co si nahrál v prvním poločase. Tam zabil do soupeřovy rakve hned tři hřebíky a těšil se ze dvoubrankového náskoku. Po přestávce sice byla hra vyrovnanější, čisté gólovky ale přibývaly pouze na straně Sportingu. Po dvou neproměněných šancích se do vzduchu zavěsil Fredy Montero a svým druhým gólem v zápase v 85. minutě definitivně zpečetil osud utkání.

90+2

90+1
    Sporting zůstává natěsnán v šestnáctce domácích, kam přiletí centr od rohového praporku.

90+1
    Rozhodčí Vasco Santos nastavuje 2 minuty.

90
    Se žlutými kartami se v posledních minutách roztrhl pytel. Dalším napomínaným je Elízio (Moreirense FC), jenž vlétl do skluzu kolíky napřed a trefil soupeře.

90
    Rozeběhla se poslední minuta utkání.

89
    Sporting stále nemá dost a do závěrečného hvizdu by ještě rád přidal pátý gól. Montero, kterého je v posledních minutách plné hřiště v kladném i záporném smyslu, ale nemířil přesně.

87
    Žlutou kartu dostává Montero (Sporting Lisabon).

86
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází João Pedro, přichází Gerso.
    Fredy MONTERO - 1:4

85
    Sporting Lisabon právě vstřelil branku!
    Diego Capel se uvedl tím nejlepším možným způsobem. Jeho milimetrový centr do malého vápna zužitkoval FREDY MONTERO a hlavou posílá míč k levé tyči. Je rozhodnuto. 1:4.

84
    Vinou mnoha střídání a také několika karet ztratila hra trochu spád.

84
    Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Nani, přichází Capel.

82
    Ewerton se s tím zrovna nepáral. Do souboje s domácím záložníkem doslova přilétl, soupeř odpadl a sudí píská.

80
    Žlutou kartu dostává nový muž na trávníku Adrien Silva (Sporting Lisabon), který do skluzu přispěchal až příliš energicky.

79
    Domácí se zřejmě smiřují s tím, že proti lisabonskému favoritovi to na body nebude. Pozvolná kombinace od vlastích beků tomu napovídá.

Petr Jiříček

Branky: 44. Leandro Souza – 2. Carlos Mané, 34. Montero, 36. Tanaka, 85. Montero

Karty:   22. Marcelo Oliveira (MRE), 72. Paulinho (MRE), 90. Elízio (MRE) – 43. William Carvalho (SPL), 45+1. Paulo Oliveira (SPL), 80. Adrien Silva (SPL), 87. Montero (SPL)

Moreirense FC: Marafona – Paulinho, Danielson, Marcelo Oliveira, Elízio – André Simões, Diogo Cunha, Lucas Souza – João Pedro (C), Leandro Souza, Arsénio
    Náhradníci: Gideão – Anilton, Alex, Rojas, Coronas, Patrick, Gerso

Sporting Lisabon: Rui Patrício (C) – Cedric, Paulo Oliveira, Ewerton, Jefferson – William Carvalho, André Martins, Mané, Nani – Tanaka, Montero
    Náhradníci: Boeck – Capel, Miguel Lopes, João Mário, Carrillo, Adrien Silva, Diego Rubio

Rozhodčí: Vasco Santos