Cercle Bruggy – Lierse 0:0 (zruš.) | Oostende – Mouscron 0:1 (kon.) | Westerlo – Lokeren 4:3 (kon.)
KVC Westerlo
4:3 (3:0)
Sporting Lokeren
Pátek 01.05.2015, 20:30Belgická Jupiler Pro League

Ode mne je to dnes vše, budu se s vámi těšit zase někdy na shledanou. Hezký zbytek večera! (22:30:21)

Dnes jsme mohli sledovat doslova gólovou smršť. O poločase vedlo domácí Westerlo 3:0 a zápas se zdál být rozhodnut, jenže do druhého poločasu hosté vlétli a pořádně ho dokázali zdramatizovat. Domácí hráči si však nakonec dokázali alespoň 1 gólové vedení pohlídat a odnášejí si tak velmi cenné 3 body v honbě za fotbalovou Evropou.

90+5

90+5
    Cordier si míč pohlídal a chytá do rukavic. To byla poslední šance dnešního zápasu.

90+4
    Definitivně rozhodnout zápas mohl MacDonald, ale v koncovce proti Verhulstovi selhal.

90+4
    Defenziva Westerla posílá míč až daleko za polovinu hřiště.

90+3
    S míčem však hosté končí až v zámezí.

90+2
    Máme tu pravděpodobně jednu z posledních šancí Lokerenu.

90+1
    Střídání v týmu KVC Westerlo: ze hřiště odchází Diagne, přichází MacDonald.

90+1
    Žlutou kartu dostává Apau (KVC Westerlo).

90
    K míči se dostali hráči Lokerenu, ale díky výbornému zákroku Cordiera je skóre stále stejné.

89
    A znovu se jim daří získat drahocenné vteřinky k dobru.

87
    Žlutomodří se usilovně snaží udržet míč co nejdále od vlastní brány a to se jim prozatím úspěšně daří.

86
    Hra je navíc přerušená, jeden z obránců Lokerenu se drží za obličej.

85
    Teď pro změnu budou zahrávat rohový kop hráči Westerla, ale s rozehrávkou vůbec nepospíchají.

83
    Ale domácí hráče zachraňuje Cordier, jenž si výborně stáhnul ze vzduchu dalekonosnou střelu.

82
    Westerlo teď čelí sérii nebezpečných rohových kopů.

81
    Střídání v týmu KVC Westerlo: ze hřiště odchází Aoulad, přichází Rommens.

79
    Hosté stále cítí šanci, ale Westerlo se uchyluje k uklidnění tempa hry.

Petr Hluchý

Branky: 25. Molenberghs, 29. Apau, 34. Ngolok (vla.), 72. Koffi – 57. Dessers, 65. Overmeire, 77. Abdurahimi

Karty:   90+1. Apau (WES) – 33. Vanaken (LOK), 54. Overmeire (LOK)

KVC Westerlo: Cordier – Apau, Schuermans, Geudens, Godeau – Molenberghs, Ruyssen, Schouterden – Koffi, Diagne, Aoulad
    Náhradníci: Dorda, Handzic, MacDonald, Mustoe, Rausin, Rommens, Sipovic

Sporting Lokeren: Verhulst – Odoi, Marič, Ingason, Melnjak – Ngolok, Vanaken, Overmeire – De Pauw, Leye, Patosi
    Náhradníci: Abdurahimi, Ansah, Copa, Dessers, Gyselinck, Ricciardi, Trompet

Rozhodčí: Laforge – De Rocker, Lescalier