Dukla Praha – Táborsko 5:0 (kon.) | Plzeň – Bohemians 1905 3:1 (kon.) | Slavia – Třinec 0:0 (kon.)
FK Dukla Praha
5:0 (4:0)
FC SILON Táborsko
Neděle 03.05.2015, 10:15 • Juliska, Praha 6 - Dejvice • Juniorská liga

Zápas dospěl do svého konce a domácí vítězí hladce 5:0, když jedinou branku druhého poločasu vsítil Beneš. Ačkoli způsobili několik chyb, Vávru to příliš neohrozilo a tři body zůstávají na Julisce. To je z dnešního utkání vše, krásný zbytek sobotního dne a někdy příště opět na počtenou. (12:02:26)

90

90
    Domácí jsou ještě na dostřel Bébrovi branky a budou zahrávat roh.

89
    Duklu nejdříve zastavila ruka, následný faul jí ještě dává příležitost.

87
    Na hostujících hráčích je znát postupné zklamání z neproměněných příležitostí a domácí s hrou nikam nespěchají.

86
    Beneš se řídil na Bébra, ale k lobu se nedostal, brankář hostí dříve odkopává.

85
    Odražená střela posílá hosty do akce, kterou však zazdil Hladík.

84
    Mejdr atakuje Boušku, což je posouzeno jako útočný faul a tak rozehrává Táborsko, které se ještě bude snažit výsledek kosmeticky upravit.

83
    Zoubek chtěl poslat do příležitosti Beneše, ovšem jeho počínání míří až k Bébrovi.

82
    Mejdr se dostává do další příležitosti, ale i tentokrát přestřelil.

81
    Pokus z trestného kopu ale rozvlnil pouze boční síť zvenku.

81
    Za nepěkný faul vidí nekompromisně žlutou kartu Stuchlík.

80
    Na prudký centr vylétl Beneš, ale míč hlavou netrefil.

79
    Pravý obránce Kulikov se vydal na výlet, u brankové čáry se dral do centru, ale nakonec z toho nebude ani roh, pouze odkop od branky.

77
    Do zakončení se odhodlal hostující Froněk, jenže i tento jeho pokus se kroutí nad bránu.

76
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Baláž, přichází Toman.

75
    Dukla právě vstřelila branku!
    První branku ve druhém poločase dává střídající JAN BENEŠ, který tak zvyšuje vedení svého celku již na 5:0.

73
    Domácí získali dva rohové kopy v krátkém časovém sledu, ani jeden branku nepřinesl, ovšem scházelo málo. Druhý nákop byl usměrňován hlavou, ale končí těsně vedle.