Devils Zlín – IHC Přerov 7:5 (kon.) | IHC Nový Jičín – IHC Olomouc 5:6 (kon.) | Devils Zlín – Uh. Brod 6:5 (kon.)

47:12
    Vyloučen Pavel Hanl (Olomouc) na 1,5 minuty za hákování.

46:54
    Vyloučen Filip Chvostek (Jičín) na 10 minut nesportovní chování.

44:03
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Hosté se v samém závěru ujímají znovu vedení. Prosadit se dokázal LUKÁŠ CIK. Bez asistence.

41:36
    Před námi je posledních šest a půl minuty. Pokud se v nich nerozhodne bude následovat prodloužení.

41:02
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Novému Jičínu se podařilo vyrovnat. Prosadit se dokázal po samostatné akci DAVID ŠEBEK. Bez asistence.

40:22
    Přesilovou hru nevyužili ani hráči Olomouce.

38:52
    Vyloučen Jakub Hruška (Nový Jičín) na 1,5 minuty za sekání.

37:34
    Domácí hráči přesilovou hru nevyužili.

36:40
    Domácí se okamžitě usadili na polovině soupeře.

36:04
    Vyloučen Jakub Čuřík (Olomouc) na 1,5 minuty za podržení.

36:01
    Začala čtvrtá čtvrtina.

36:00
    Třetí čtvrtina skončila.

35:44
    Domácí v samém závěru třetí čtvrtiny snižují na rozdíl jediné branky. Po přihrávce Šebka se u levé tyče prosadil PAVEL ZEDNÍK. Asistence: David Šebek.

33:50
    Opět teď sledujeme menší pasáž bez přerušení.

32:00
    Nyní se nám opět hraje nahoru dolů, bez vážnějších šancí.

30:44
    Olomouc tentokráte přesilovou hru nevyužila.

30:30
    Další střela Čuříka, která skončila mimo.

30:05
    Čuřík teď jen těsně minul domácí branku.

MCh

Branky a nahrávky: 9. Šebek (Andrýsek), 15. Šebek (Hruška), 27. Kubičík (Bartko), 36. Zedník (Šebek), 42. Šebek – 4. Lukáš Cik, 8. Jurák (Husák), 12. Jakub Cik (Jurák), 20. Čuřík (Handl), 23. Čuřík (Jakub Cik, Handl), 45. Lukáš Cik

IHC Nový Jičín: Gebauer (Fendrich) – Pecha, Kovařčík, Brynecký, Ohera, Chvostek F., Šebek, Christov V., Zedník, Andrýsek, Kubičík, Hruška, Zahradníček, Bartko, Sluštík
    IHC Eagles Olomouc: Sedlář (Musil) – J. Cik, L. Cik, Čuřík, Husák, Jurák, Handl, Pekař, Macharáček, Duba

Rozhodčí: Stanislav Cik a Josef Novotný