Devils Zlín – IHC Přerov 7:5 (kon.) | IHC Nový Jičín – IHC Olomouc 5:6 (kon.) | Devils Zlín – Uh. Brod 6:5 (kon.)

47:15
    Neuznaný gól hostů,který byl dosažen vysokou holí.Správné rozhodnutí sudích.

46:48
    Devils právě vstřelili branku!
    Fatální chyba golmana Dohnala a PETR HOLÍK zvyšuje na 7:5. Bez asistence.

46:00
    Poslední dvě minuty čtvrté čtvrtiny.Hosté zkouší vymyslet něco na domácí obranu.

45:42
    Oddechový čas pro hosty.

44:35
    Domácí hlídají jednobrankový náskok,kontrolují puk a hru.

40:15
    Night Birds Přerov právě vstřelili branku!
    Odražený puk doklepl za Kašíka PAVEL HANÁK. Asistence: Petr Školoud.

37:30
    Hra v plné počtu na obou stranách,domácí kontrolují puk.

34:52
    Situace 2 na 1 a krásná kombinace domácích. DAVID HRAZDÍRA dostal puk před prázdnou branku. Asistence: Patrik Dalajka, Michal Brida.

30:19
    Křižná přihrávka a PETR ZÁMORSKÝ trefuje z první vedení pro domácí. Asistence: Petr Šenkeřík, David Hrazdira.

28:00
    Hra se momentálně přelévá ze strany na stranu,jsou vidět velké šance obou týmů.

25:30
    Krátká přesilovka pro hosty.

24:32
    Domácí. Šenkeřík za podražení,ale vůbec se mu to nelíbí!

24:01

24:00

David Kruj

Branky a nahrávky: 5. D. Jurík (Holík, Goiš), 8. Holík (Jurík D., Zámorský), 12. D. Jurík (Dalajka, Brida), 13. Zámorský (Holík, Šenkeřík), 31. Zámorský (Šenkeřík, Hrazdira), 35. Hrazdíra (Dalajka, Brida), 47. Holík – 11. Andrýsek (Hanák, Jergl), 19. Jergl (Hanák, Školoud), 20. Školoud (Hanák), 23. Školoud (Jergl), 41. Hanák (Školoud)

IHC Devils Zlín: Kašík – Zámorský, Šenkeřík, Haloda, D. Jurík, Brida – Matula, Goiš, Holík, Hrazdíra, Hlaváč, Dalajka.
    IHC Night Birds Přerov: Dohnal – Hanák, Zbořil, Jergl, Školoud, Vaněk, Ditrich, Andrýsek, Lechner.

Rozhodčí: Šiška, Obadal