Spartak – CSKA Moskva 0:4 (kon.) | Ufa – Zenit 1:1 (kon.) | FK Krasnodar – Torpedo Moskva 2:2 (kon.)
FC Ufa
1:1 (0:1)
FK Zenit Petrohrad
Neděle 17.05.2015, 15:00 • Dinamo, Ufa • Ruská Premier Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:58:00)

Zenit ztratil dva body díky své pasivitě ve druhém poločase. Ufa se dostávala více do hry a domácím se nakonec podařilo, díky střídajícímu Handžičovi, vyrovnat – nutno dodat, že zaslouženě.

90+3

Zákroky brankáře Zenitu Lodygina – 1.

Zákroky brankáře Ufy Jurčenka – 4.

90+3
    Poslední vteřiny tohoto zápasu, oba týmy si zřejmě rozdělí po bodu.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, domácím se podařilo vyrovnat, udrží tento stav až do konce?

89
    Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Marcinho, přichází Igor Bezdenežnych.

87
    Střídání v týmu FK Zenit Petrohrad: ze hřiště odchází Danny, přichází Anatolij Timoščuk.
    Haris HANDŽIĆ - 1:1

87
    Ufa právě vstřelila branku!
    No vida! Po přesném centruj Stočkije se ve vápně hlavou prosazuje HARIS HANDŽIĆ, který tak vyrovnává na 1:1.

84
    Žlutou kartu dostává Dmitrij Věrchovcov (FC Ufa).

83
    Střídání v týmu FK Zenit Petrohrad: ze hřiště odchází Oleg Šatov, přichází Alexandr Rjazancev.

81
    Posledních zhruba deset minut dělí Zenit od další výhry v ruské lize a potvrzení své dominance.

80
    Gólman Lodygin si v pohodě došel pro míč, nepřesný centr z pravé strany nenadělal vrásky obráncům Zenitu.

79
    Je z toho ale "pouze" rohový kop, který Nikolaj Safronidi rozehraje z pravé strany.

78
    Domácím se nabízí možnosti volného přímého kopu, v těsné blízkosti pokutového území Zenitu.

76
    Hulk si nyní nevšiml nabíhajícího Dannyho, který se mu nabízel na pravé straně, místo toho tak zkusil sám zakončit, ale branku netrefil.