Glasgow Rangers
1:3 (0:2)
Motherwell FC
Čtvrtek 28.05.2015, 20:45Skotská Premier League

Do odvety, která se odehraje v sobotu, půjde v lepší pohodě Motherwill, jenž si může doma dovolit prohrát i rozdílem 0:2,a přesto docílí záchrany. (22:46:35)

A je dobojováno! Rangers sice i ve druhé půli měli hru pod kontrolou, ale ani to jim vylepšení skóre před odvetou nevylepšilo. Motherwill hned na začátku druhé půle utekl a zvýšil svůj náskok. Domácí poté bušili do obrany soupeře, nicméně naráželi na gólmana Longa, kterého se jim podařilo překonat pouze jednou.

90+5

90+5
    Nejspíše poslední akce Rangers.

90+4
    Rangers se čas na případné snížení manka do odvetného utkání kvapem krátí.

90+3
    Motherwell se vymanil ze sevření a přenesl hru na druhou stranu hřiště.

90+2
    Brankář Long vytáhl další parádní zákrok a uchránil svůj tým od gólové pohromy.

90+1
    Vučkičova tvrdá rána z levé strany prolétla těsně pravé tyče hostující svatyně.

90+1
    Rozhodčí přidá nad rámec řádné hrací doby čtyři minuty.

90
    Gólovou radost domácích nyní zastavil pomezní svým zdviženým praporkem signalizující ofsajd.

89
    Závar před svoji svatyní vyřešil Ramsden, který odpálil míč do bezpečí.

88
    Rohový kop pro domácí barvy.

87
    Střídání v týmu Motherwell FC: ze hřiště odchází Erwin, přichází Moore.

86
    Hosté v obranném bloku stále odolávají soupeřově ofenzivě.

84
    Rangers pokračují v tlaku a obléhají šestnáctku Motherwillu.
    MCGREGOR - 1:3

82
    Rangers právě vstřelili branku!
    Rangers se poprvé v utkání dočkali a střílí branku! Centrovaný balon od rohového praporku oslovil DARRENA MCGREGORA, jehož hlavička zapadla přesně pod břevno za záda bezmocného brankáře Longa.