Ghana – Togo 1:0 (kon.) | Turecko – Bulharsko 4:0 (kon.) | Norsko – Švédsko 0:0 (kon.)
Dánsko – Černá Hora 2:1 (kon.)
Turecko
4:0 (0:0)
Bulharsko
Pondělí 08.06.2015, 19:45 • Kasımpaşaspor Kemerburgaz Tesisleri (Istanbul) • Reprezentační zápasy

Jestliže byl první poločas vyrovnaný, ve druhém dějství jednoznačně dominoval turecký celek. Domácí tým o svém vysokém vítězství rozhodl v rozmezí sedmi minut, kdy nastřílel hned tři góly, z nichž dva vsítil Çalhanoğlu. Deset minut před závěrečným hvizdem pak pečetil výhru Turecka rovněž svým druhým gólem v utkání Yilmaz. Bulhaři si ve druhé půli nepřipsali žádnou střelu na bránu, byli horším mužstvem a prohráli zcela zaslouženě. (21:39:17)

90+1

90
    Z velké vzdálenosti se odhodlal ke střele İnan a nutno říct, že brankáře jeho rána překvapila, míč totiž skončil jen těsně vedle horního rohu Mitrevovy svatyně!

88
    Bulhaři projevili přílišnou ofenzivní snahu, byli agresivní a hlavní arbitr neměl jinou možnost, než jim odpískat faul.

86
    Vynikající míč za obranu obdržel Gönül, který jej však netrefil ideálně, dostal se však k němu Yılmaz, jenž z bezprostřední blízkosti vypálil, avšak gólmana prostřelit nedokázal.

85
    V držení míče jsou ale už zase Turci, kteří právě obléhají pokutové území svých soupeřů a krátkými přihrávkami se snaží rozhodit defenzivu Bulharska.

84
    Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Tufan, přichází Demir.

82
    Vpřed se vydali Bulhaři, kteří získali výhodu rohového kopu, Tonevův centr však našel jen hlavu jednoho z obránců, který míč odvrátil do bezpečí.
    Burak YILMAZ - 4:0

80
    Turecko právě vstřelilo branku!
    Náskok tureckého reprezentačního celku je již čtyřbrankový! Autorem gólu je BURAK YILMAZ, který na hranici ofsajdového postavení obdržel míč a ze strany postupoval na Mitreva, kterého z ostrého úhlu prostřelil přízemním zakončením vnějším nártem ke vzdálenější tyči.

79
    Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází dvougólový střelec Çalhanoğlu, přichází Ekici.

78
    Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Mitsanski, přichází Vasilev.

77
    Hra se ustálila ke středu hracího pole, kde probíhají četné souboje o míč, který často mění svého majitele.

76
    Střídání v týmu Bulharsko: ze hřiště odchází Popov, přichází Malinov.

75
    Bandalovski (Bulharsko) ostře zajel do Ínana a za svůj nedovolený zákrok uviděl žlutou kartu.

74
    Bulhaři se rozhodli napadnou tureckou rozehrávku a díky útočné aktivitě vybojovali autové vhazování.

73
    S míčem v tuto chvíli kombinují reprezentanti Turecka, děje se tak však zatím jen na vlastní polovině hřiště.

71
    Mitsanski během krátké chvíle opět fauloval a vyslechl si slovní napomenutí hlavního arbitra, který v případě dalšího prohřešku potrestá útočníka Bulharska napomenutím žluté barvy.