2:1 (1:0)
Ukrajina
Úterý 09.06.2015, 18:00 • Zell am See, Rakousko • Reprezentace U21

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a budu se těšit už za týden na evropském šampionátu v České republice. Hezký zbytek dne! (19:49:01)

Lvíčata i v posledním přípravném klání na mistrovství Evropy 2015, které začíná příští středu, Ukrajinu porazila. Kouč Jakub Dovalil v druhém poločase tým výrazně prostřídal, když se do hry zapojili i hráči nenominovaní na šampionát. A právě jeden z nich – Robert Hrubý – vstřelil v 85. minutě vítěznou branku poté, co dvanáct minut před ním vyrovnával na 1:1 povedenou trefou Chljobas.

90

88
    Češi byli blízko navýšení vedení! Kalas si na přední tyči naskočil na Trávníkův pas z přímého kopu a orazítkoval horní konstrukci brány!
    Robert HRUBÝ - 2:1

85
    Česko právě vstřelilo branku!
    ROBERT HRUBÝ, jenž se nevešel do finální nominace, vystřelil za hranicí pokutového území z voleje a jeho přízemní střela k tyči zapadla do brány.

83
    Kliment se na půlce soupeře provinil u postranní čáry proti pravidlům.

81
    Ani Hrubého střela z nitra šestnáctky neprošla do sítě, stav utkání tak zůstává deset minut před koncem vyrovnaný 1:1.

80
    Kliment se ve vápně dostal do zakončení, ale pas z pravé strany nedokázal usměrnit za záda ukrajinského gólmana.

79
    Trávník po svém sraženém centru zahrával roh, jenže Lvíčata z něj nic nevytěžila.

74
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Houska, přichází Hrubý.
    Dmytro CHLJOBAS - 1:1

73
    Ukrajina právě vstřelila branku!
    DMYTRO CHLJOBAS pláchl české obraně a za hranicí pokutového území nedal svým ostrým projektilem Tomáši Koubkovi šanci.

69
    Masopust se po souboji na útočné polovině dlouho zvedal se hřiště, ale vypadá to, že bude v pořádku.

65
    Kliment se tentokrát dostal ke střele, zpoza pokutového území ale pálil nad.

64
    Kliment se šikovně uvolnil a ve spolupráci s Vávrou se hnal dopředu, Ukrajinci se však úspěšně ubránili.

61
    Češi vystřídali, odešli Zmrhal, Jánoš, Frýdek a Jugas a přišli Trávník, Takács, Vávra a Holeš.

59
    Zmrhal hledal dalekonosnou přihrávkou přes polovinu hřiště Klimenta, ukrajinský gólman byl ovšem u balonu jako první.