Širak – AIK Stockholm 0:2 (kon.) | Alaškert – Kajrat 2:1 (kon.) | Dinamo Minsk – Černo More 4:0 (kon.)
Debrecín – Skonto FC 9:2 (kon.) | Keşla FK – Hafnarfjördur 2:2 (po pr.) | Jūrmala – Vojvodina 1:1 (kon.)
Omonia Nikósie – Jagiellonia 1:0 (kon.) | Qäbälä – Čukarički 2:0 (kon.) | Željezničar Sarajevo – Ferencváros 2:0 (kon.)
Kalju – Vaduz 0:2 (kon.) | Brøndby – Beroe 0:0 (kon.) | Rosenborg – Reykjavík 3:0 (kon.)
Botoşani – Legia 0:3 (kon.) | PAOK – Loko Záhřeb 6:0 (kon.) | UC Dublin – Slovan Bratislava 1:5 (kon.)
Odd – Shamrock 2:1 (kon.) | Göteborg – Śląsk 2:0 (kon.) | Riteriai – Apollon Limassol 0:0 (kon.)
Hajduk Split – Koper 4:1 (kon.) | Strømsgodset – Mladá Boleslav 0:1 (kon.) | Differdange – Trabzonspor 1:2 (kon.)
Beitar Jeruzalém – Charleroi 1:4 (kon.) | Thun – Beer Ševa 2:1 (kon.) | Žilina – Dacia Kišiněv 4:2 (kon.)
Newtown – Kodaň 1:3 (kon.) | Astra Giurgiu – Inverness Caledonian 0:0 (kon.) | FK Rabotnički – Jelgava 2:0 (kon.)
Wolfsberger – Soligorsk 2:0 (kon.) | Mladost Podgorica – Kukësi 2:4 (kon.) | Linfield – Trnava 1:3 (kon.)
Aberdeen – Rijeka 2:2 (kon.) | Birkirkara – West Ham 1:0 (3:5 po pen.)
Debrecín VSC
9:2 (5:0)
Skonto FC
Čtvrtek 23.07.2015, 17:00 • Debrecen Stadion • Evropská liga (předkola) • 2. předkolo

Pro fotbalisty Skonta skončilo možná těch nejtvrdších devadesát minut v jejich fotbalové kariéře. Domácí dnes byli jasně lepší, vše jim vycházelo úplně perfektně. V prvním poločase nasázeli soupeři 5 branek, čímž už bylo hotovo. V tom druhém ale ze svého tlaku nepolevili a přidali další 4. V závěru se snažili ještě završit vysněnou desítku, to se jim ale nepodařilo. Hosté vstřelili alespoň dvě branky útěchy. Loučím se s vámi od tohoto skvělého zápasu, budu se těšit u dalších online přenosů. Sledovat můžete například už od 19:30 souboj Žiliny s Kišiněvem. (18:55:37)

90+2

90+1
    Utkání už se pouze jen dohrává, nyní by pro domácí byla škoda, kdyby se někdo zranil či vykartoval.

90
    Několik tisíc fanoušků domácího celku nyní povstalo a společně svému týmu tleskají, ti si to určitě zaslouží.

89
    Tlak domácích v posledních minutách stále stoupá, vypadá to ale, že se hosté stihnou ještě větší ostudě vyhnout, toto už by mohli ubránit.

88
    Do listiny střelců se pokusil zapsat také Korhut, jeho svižná střela ale skončil na tribuně za bránou.

87
    Hosté se pouze osvobozují odkopem od brány na druhou stranu hřiště, domácí se ihned přesouvají zpět do útoku.

86
    Fotbalisté Debrecínu si za tou desátou brankou opravdu jsou, musí si ale ještě počkat. Sidibeho střela nyní skončila daleko od bránu, chtělo to ještě chvilku počkat.

85
    Szakaly si seběhl do vápna před přihrávku a ležícího brankáře chtěl překonat patičkou, to se mu ale nepovedlo a navíc do brankáře ještě spadl, tudíž má na kontě další faul.

84
    Szakaly byl při útočení až příliš horlivý a snaha o odebrání míče Kozlovsovi nakonec skončila jako faul.

83
    V době, kdy Tisza napřahoval ke střele, tak rozhodčí odpískal ve vápně útočný faul, kterého si vůbec nikdo nevšiml.

82
    Nyní už je to pouze na domácích, jestli přidají ještě jednu branku, nebo soupeře ušetří ostudy. Podle aktuálního rozpoložení to ale vypadá spíše na první možnost.

81
    Tak to je ale nepříjemné, i když rozhodující už to asi nebude. Kovalovs vidí od rozhodčího druhou žlutou kartu, tím pádem pro něj utkání dnes končí o něco dříve.

80
    S míčem už se ale opět kamarádí domácí, jsou usazeni na polovině soupeře a obklopují vápno.

79
    Zatím se k tomu ale nemají, jelikož balon je v posledních minutách v držení hostů, kteří také mají útočné choutky.

77
    Zdá se, že hráči v posledních minutách trochu zvolnili na tempu. Avšak vstřelit na domácím hřišti někomu slavnou desítku, to je pro domácí velmi lákavé.

75
    V domácím týmu už nezbývá moc hráčů, kteří by se dnes netrefili. Čeho všeho se ještě v posledních 15 minutách dočkáme?

74
    A už tu mohla být desítka, po faulu Timofejevse zahrával Tisza standardní situaci, ovšem musel střílet přes zeď a balon do brány zakroutit nedokázal.

73
    Žlutou kartu dostává Timofejevs (Skonto FC).

Tomáš Hála

Branky: 7. Tisza, 12. Balogh, 29. Sidibe, 31. Sidibe, 45+2. Tisza, 51. Brković, 54. Szakaly (pen.), 58. Bódi, 70. Castillion – 59. Gutkovskis, 65. Rode

Karty:   38. Varga (DVSC) – 27. Kovaļovs (SKO), 57. Indrans (SKO), 73. Timofejevs (SKO)   81. Kovalovs (SKO)

Debrecín VSC: Verpecz – Korhut, Mészáros, Brković, Jovanović – Bódi (62. Horvath), J. Varga (46. Zsidai), Szakály (C) – Balogh (56. Castillion), Sidibé, Tisza
    Náhradníci: Radošević – Máté, Z. Nagy, Zsidai, Sós, Horváth, Castillion

Skonto FC: Pavlovs (C) – Sorokins, Rode, Timofejevs – Kozlovs, Murillo (55. Indrans) – A. Višņakovs (46. Bērenfelds), Kovaļovs, Jermolajevs – Karašausks (61. Lukanyuk), Gutkovskis
    Náhradníci: Māliņš – Bērenfelds, Strods, Lukanyuk, Indrāns, Krivošeja, Ivanovs

Rozhodčí: Vitalij Meškov – Anton Averianov, Igor Děmeško (všichni RUS)