Širak – AIK Stockholm 0:2 (kon.) | Alaškert – Kajrat 2:1 (kon.) | Dinamo Minsk – Černo More 4:0 (kon.)
Debrecín – Skonto FC 9:2 (kon.) | Keşla FK – Hafnarfjördur 2:2 (po pr.) | Jūrmala – Vojvodina 1:1 (kon.)
Omonia Nikósie – Jagiellonia 1:0 (kon.) | Qäbälä – Čukarički 2:0 (kon.) | Željezničar Sarajevo – Ferencváros 2:0 (kon.)
Kalju – Vaduz 0:2 (kon.) | Brøndby – Beroe 0:0 (kon.) | Rosenborg – Reykjavík 3:0 (kon.)
Botoşani – Legia 0:3 (kon.) | PAOK – Loko Záhřeb 6:0 (kon.) | UC Dublin – Slovan Bratislava 1:5 (kon.)
Odd – Shamrock 2:1 (kon.) | Göteborg – Śląsk 2:0 (kon.) | Riteriai – Apollon Limassol 0:0 (kon.)
Hajduk Split – Koper 4:1 (kon.) | Strømsgodset – Mladá Boleslav 0:1 (kon.) | Differdange – Trabzonspor 1:2 (kon.)
Beitar Jeruzalém – Charleroi 1:4 (kon.) | Thun – Beer Ševa 2:1 (kon.) | Žilina – Dacia Kišiněv 4:2 (kon.)
Newtown – Kodaň 1:3 (kon.) | Astra Giurgiu – Inverness Caledonian 0:0 (kon.) | FK Rabotnički – Jelgava 2:0 (kon.)
Wolfsberger – Soligorsk 2:0 (kon.) | Mladost Podgorica – Kukësi 2:4 (kon.) | Linfield – Trnava 1:3 (kon.)
Aberdeen – Rijeka 2:2 (kon.) | Birkirkara – West Ham 1:0 (3:5 po pen.)
Omonia Nikósie
1:0 (1:0)
Jagiellonia Białystok
Čtvrtek 23.07.2015, 18:00 • GSP stadium, Nikósie • Evropská liga (předkola) • 2. předkolo

S konstatováním, že po úvodní remíze 0:0 v polském Białystoku se kyperský tým Omonia Nikósie raduje díky domácí výhře 1:0 gólem Cilliana Sheridana z postupu do třetího předkola Evropské ligy, ve kterém narazí na atraktivní Borussii Dortmund, se s Vámi loučí a zase někdy napočtenou u Evropských pohárů se těší Tomáš Lysý. (19:56:38)

90+5

90+4
    Kostas Panayi s odkopem od své svatyně nikterak nechvátá.

90+4
    Madera bude házet z autu z pravé strany dlouhý míč do vápna, který ale odvrátila obrana domácích a následný centr zpět do vápna, zřejmě v podání Gajose, nebyl přesný.

90+3
    Na ukazateli skóre svítí přesně 2:30 minuty z nastaveného času. Jsme tedy v polovině nastavení a Omonie se stáhla hodně hluboko před svojí branku.

90+1
    Kostas Panayi si krásně vyšel z branky pro centrovaný míč a Tomasikův polocentr – polostřelu vyboxoval k pravému rohovému praporku do autu.

90+1
    Economides fauloval na své polovině hřiště Sekulského a je z toho rázem šance pro poslký tým. Na tvářích domácích fanoušků jsou vidět jisté obavy, toto není špatná vzdálenost na dobrý centr.

90
    Ve svém odhadu nastaveného počtu minut jsem se trefil přesně, bude se hrát 300 vteřin nad rámec normální hrací doby.

90
    Sheridan se vydýchal, připravil si palebnou pozici a vystřelil, jenže příliš podebral míč a kulatý nesmysl proletěl vysoko nad brankou.

89
    Hned po niketerak dobrém Dragowského výkopu fauloval Grzyb, kapitán hostí, právě Sheridana a je z toho nebezpečná standardka zhruba třicet metrů od branky pro domácí.
    88. Domácí Cilian Sheridan v jasné pozici minul branku

88
    Mohlo být vymalováno. Nuno Assis se skvostnou zasekávačkou zbavil dvou hráčů, posunul si míč blíže k brance a z levé strany našel na malém vápně zcela volného Cilliana Sheridana, který zblízka těsně minul pravou tyčku Dragowského.

87
    Sekulski nemohl pokračovat v útoku, protože byl nachytán v ofsajdu, Když už se hosté dostanou na půli soupeře, nepohlídají si tuto herní situaci.

86
    Zatím na hřišti v kyperském hlavním městě – které je jako jediné hlavní město na světě rozděleno do dvou států, jednoho uznaného a druhého nikoliv – není k vidění žádný velký tlak, který by si Jagiellonia jistě chtěla vypracovat. Pokud zápas skončí takto, bude to derniéra pro polský tým s evropskými poháry již ve druhém předkole Evropské ligy.

85
    Kirm se ihned pokusil vysunout Fofanu, jenže to by musel mít forvard Pobřeží slonoviny křídla, aby míč zachytil. Přesto svému spoluhráči zatleskal.

84
    Více střídání již dnes neuvidíme. Maltský útočník André Schembri miří ze hřiště a defenzivu Omonie na zbytek zápasu posílí slovinský záložník Andraž Kirm.

83
    Na hranici velkého čtverce vznikla klasická trma vrma, ze které vyšel nejlépe Economides. Napřáhl ke střele, ale míč mu sjel z kopačky a kvůli tomu nepříliš povedený pokus sotva dojel k Dragowskému.

82
    Omonia ušetří další cenné vteřinky a ještě bude mít možnost ohrozit branku soupeře. Rohový kop jde zahrát Nuno Assis.

81
    Probíhá posledních deset minut normální hrací doby. Uvidíme jak velké bude nastavení, dle odhadů mě jako okresního sudího to bude tak pět minut.