Č. Budějovice – Opava 1:1 (kon.) | Znojmo – Karviná 1:1 (kon.)
1. SC Znojmo FK
1:1 (1:0)
MFK Karviná
Pátek 07.08.2015, 19:00 • Městský stadion Znojmo. • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 2. kolo

Já děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek pátečního večera, užijte si víkend a příště na shledanou. (21:16:48)

Nervy až do samého závěru, oba týmy si nakonec připisují po jednom bodu, když se hostům z Karviné podařilo po marném obléhání znojemské brány vyrovnat devět minut před koncem základní hrací doby. Nutno říct, že remíza je spravedlivá, Znojmo ve druhé půli nepředvedlo takový výkon, jaké v té první a Pindrocha příliš neohrozilo, naopak Karviná šla za vyrovnáním a zaslouženě na něj dosáhla.

90+3

90+2
    Nepožitek mohl v posledních vteřinách rozhodnout, příliš dlouho ale otálel se střelou, i poté co se dostal do pokutového území, a o míč ve finále přišel.

90+2
    Už běží poslední minuta, hra se odbývá u středové lajny.

90+1
    Ledecký přes skrumáž těl před pokutovým územím neprošel.

90+1
    Dlouhý centr končí až u Pindrocha, ten bere míč do rukavic.

90
    Nastavovat se budou dvě minuty. Utkání vrcholí.

89
    Nakonec odkopává míč až ke svému kolegovi v protější bráně.

89
    Dlouhý pas končí u Dolečka, ten nikam nespěchá.

88
    Hosté se v závěru ještě snaží o tři body, nyní budou rozehrávat po faulu standardku.

86
    Urgela mohl strhnout vedení na stranu svého mužstva, Doleček ale, jako už v zápase několikrát, podržel svůj tým a rychlým vyběhnutím zmenšil soupeři střelecký úhel a ránu vyrazil.

85
    Hra se nyní přelévala ze strany na stranu, v obou případech chyběla lepší finální přihrávka.

83
    Domácí se dostali do pěkné šance, avšak veškeré vzrušení bylo zbytečné, ofsajdová past sklapla naplno.

82
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Šamánek, přichází Lapeš.

82
    Žlutou kartu dostává Žondra (1. SC Znojmo FK).

81
    Karviná právě vstřelila branku!
    Stalo se nevyhnutelné, hosté využívají svého velkého tlaku. MATĚJ FIALA zůstal na pravé straně pokutového území zcela osamocen a střelou po zemi ke vzdálenější tyči srovnává devět minut před koncem stav dnešního zápasu.