Martin – Poprad 5:3 (kon.) | K. Vary – Chabarovsk 1:3 (kon.) | SHK Hodonín – Senica 5:3 (kon.)
Pelhřimov – Jindř. Hradec 4:1 (kon.) | Tábor – Motor ČB 4:3 (1:0 po s.n.) | Prostějov – Přerov 2:6 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
2:6 (1:3, 1:2, 0:1)
HC ZUBR Přerov
Pátek 14.08.2015, 18:30Přípravné zápasy

Konec zápasu. (20:52:29)

59:55
    Střela přerovského obránce skončila tečovaná v ochranné síti.

59:04
    Akci na jeden dotek mohl po nahrávce Pšurného zakončit Chmelíř. Ten ale netrefil puk.

58:25
    Další vyloučení domácích. Matouš Venkrbec (PRO) se provinil sekáním.

58:13
    Prudká střela z kruhu od Šlahaře branku gól nepřinesla.

57:29
    Střela Husáka letěla jen do mantinelu.

57:22
    Zakázané uvolnění Přerova.

56:20
    Prostějovu v přesilovce ujel soupeř, osamocený hráč však nestihl zakončit.

55:05
    Hry v pěti jsme si dlouho neužili. Rozhodčí posílají na trestnou Matěj Blinka (PRE) – napadení.

54:34
    Kaluža dostal u mantinelu loktem do nosu. Hraje dál.

53:31
    Krátký tlak domácích zakončil mocným nápřahem Husák střílící mezi betony.

51:55
    Rudl poslal tvrdou střelu vedle.

51:28
    V rychlém sledu dva střelecké pokusy na Slováka. Ten svůj tým podržel.

49:13
    Přerov právě vstřelil branku!
    ROMAN PŠURNÝ dává už svůj pátý bod v zápase. Po nahrávce Sýkory skrz brankoviště trefil přesně k tyči. Horčička se nestihl přesunout.
    Asistence: Tomáš Sýkora.

48:56
    Protivný skočil pod nohy najíždějícímu útočníkovi. Perfektní zákrok: vyvedl soupeře z míry, rovnováhy a sebral mu kotouč.

48:06
    Novotný nadvakrát dorážel, pak spadl... A je z toho faul od Matouše Venkrbce (PRO).

47:21
    Patrik Moskal (PRO) dostal dvě minuty za sekání.

46:58
    Signalizovaná výhoda pro Přerov. Za co ale padne, tomu nějak nerozumím.

46:44
    2+10 pro Goiše (PRE).

46:44
    Augustin si svým pohybem řekl o faul a Přerovský hráč opravdu fauloval.

45:57
    Patrik Husák (PRO) dostává po zásluze trest za krosček.

45:57
    Blinka nedal samostatný únik. Následně do něj ale strčil Husák, který ho tak poslal na brankovou konstrukci.

45:15
    Faul kolenem a dvě minuty pro Tomáše Sýkoru (PRE).

44:20
    Král dostal od svého spoluhráče hodně mizernou nahrávku. Přitom byli před Horčičkou sami.

43:38
    Kajaba se rychle obtočil kolem branky a snažil se kotouč zasunout bekhendem k tyči. Neuspěl.

42:36
    Zbořil ze vzduchu puk sklepnout do branky nedokázal.

40:37
    Další přesilovka pro Prostějov a opět dvojnásobná. Jakub Grof (PRE) dostává dvě minuty za podražení.

40:01

I ve druhé třetině se více dařilo Přerovu. To ale neplatilo o pěstním souboji Přindiše se Sobotkou. Hostující obránce skončil zakrvavený a zboulovaný.

40:00

39:48
    Jiří Goiš (PRE), dvě minuty za sekání.

39:06
    Prostějov v pokračující oslabení vyhazuje.

38:45
    Hodně nevzhledná část zápasu.

37:41
    Z útočné snahy Prostějova nic nebylo. Puk jen prosvištěl kolem brány a hned se ho ujali Zubři.

36:47
    Od modré poslal nahození Zbořil Horčička si nebyl zrovna moc jistý. Nakonec však puk lapil.

34:48
    Pátá branka v síti Horčičky. Pšurný dostal puk ke vzdálenější tyčce, kde čekal VLASTIMIL DOSTÁLEK. Na jeho pokus Horčička nestačil.
    Asistence: Roman Pšurný.

34:16
    Petr Přindiš dostává dvě minuty za hrubost. Sobotka naopak obdržel pět minut plus do konce utkání. Jeden z domácích pak ještě dostává dvě minuty za sekání.

34:16
    Oba kapitáni teď šli situaci řešit k rozhodčím. uvidíme, jak rozdělí tresty. Mělo by to ale dopadnout jedna jedna.

34:16
    Šarvátka se změnila v pěstní souboj. Za Prostějov se do něho zapojil kdo jiný než Sobotka. Sokem mu byl Přindiš, který navzdory svému mohutnému plnovousu v souboji nezvítězil. Skončil na ledě a fanoušci Prostějova tak odměnili Sobotku bouřlivým potleskem a skandováním.

34:10
    Čuřík si najel k tyči na přihrávku, ale nedává.

33:19
    Novotného střela šla mimo. I kdyby však přerovský obránce trefil, měl by smůlu. Střílel až po odpískání.

32:57
    Petr Česlík (PRO) dostává dvě minuty za hrubost.

32:57
    Bekhendem dostal puk do sítě Kajaba. Mířil však jen do boku brány.

32:15
    Šlahař málem Slováka překvapil vyjetím z rohu. Následně totiž poslal puk bekhendem na bránu a ten ji po ledě jen těsně minul.

31:54
    Slovák sice nemá hokejku, ale Prostějov také ztrácí pásmo.

31:00
    Stejskal v obrovské šanci do poloprázdné brány nedává! Už třetí tutovka pro prostějovskou osmnáctku.

30:20
    Pavel Mojžíš dvakrát nebezpečně pálil. Poprvé zasáhl u tyče Slovák lapačkou, následně střela prosvištěla vedle.

29:13
    Trest 2+10 za držení a následně za protesty dostává Lukáš Chmelíř (PRE). Domácí čeká dlouhá dvojnásobná přesilovka.

29:03
    Jakub Grof (PRE) dostal dvě minuty za hákování.

28:09
    Rychlý útok Jestřábů brankou neskončil.

27:30
    Z perfektní pozice nebylo nic. Stejskalovi se namotal puk na čepel. Jinak by po perfektní přihrávce z rohu mířil do prázdné brány.

25:51
    Souboj o puk v rohu hřiště vyzněl lépe pro Přerov.

25:35
    Zakázané uvolnění Prostějova.

22:54
    Přerov svou početní výhodu využil a odskakuje o dvě branky. Do puku se opřela letní posila ROMAN PŠURNÝ. Přerovský útočník se nemýlil.

22:13
    Střela z úhlu do brány neprošla.

21:15
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Matouš Venkrbec nejdříve nastřelil tyčku, aby vzápětí puk dojel JAKUB ČUŘÍK A ZAVĚSIL.
    Asistence: Matouš Venkrbec.

21:04
    Dvě střely letěly v rychlém sledu na přerovskou bránu. Obě ale mířily mimo.

20:51

20:01

V úvodní třetině byli zpočátku lepší hosté. Ti se dostali do tříbrankového vedení a Prostějovu se nepodařilo nic než zkorigovat.

20:00

18:49
    Šimon Kratochvíl (PRE) oslabuje svůj tým.

16:02
    Přesilovku si zahraje i Přerov. Vyloučeným je Patrik Husák (PRO).

15:41
    Stejskal si dojel puk vyražený před bránu, ale puk za záda brankáře neprošel. Prostějovský snajpr byl ale ve velmi dobré pozici a ke gólu moc nechybělo.

15:17
    Rozhodčí pro postavení hráče v brankovišti vykazuje hru dál od Slováka.

15:08
    Od modré nahazoval Sobotka, ale nikdo jeho puk netečoval. Skončil tak pohodlně v rukavici brankáře.

14:28
    Přerov vyhazuje.

13:59
    Za katr jde Matěj Málek (PRE), který dostává dvě minuty.

13:33
    Po další střele Jestřábů vypukl před bránou Přerova chaos. Puk se najednou ocitl nehlídaný před bránou, čehož si všiml DAN SOBOTKA a dorazil puk do brány.
    Asistence: Patrik Moskal.

13:25
    Rod poslal z první ránu jen do ramene brankáře.

13:00
    Rozhodčí přerušují hru kvůli přihrávce rukou. Vhazování ve středním pásmu.

12:40
    Horčička si ještě v přesilovce připsal zákrok.

12:08
    Přerov vyhazuje, oba týmy střídají.

11:19
    Roman Pšurný (PRE) dostává dvě minuty za podražení.

10:10
    Obrovská šance Prostějova! Domácí útočník to měl do prázdné branky. V cestě střely se však zjevila hokejka a snížení překazila.

09:37
    Blinka trefil Horčičku do přilby.

07:43
    Jestřábi donutili soupeřova gólmana k zákroku, byl ale takový propagační.

07:23
    Střela od modré mohla opět vystrašit Horčičku, nakonec šla ale i přes teč vedle.

07:06
    Zakázané uvolnění Prostějova. Není náhodné, Jestřábi mají už poněkolikáté problém s rozehrávkou.

06:02
    K dorážce vlastní střely se dostal FILIP STOKLASA. Před sebou měl půlku brány prázdné a tak pro něj dorážka nebyla těžká.
    Asistence: Matěj Blinka.

05:15
    Hraje se hlavně ve středním pásmu. Nevidíme šance, zato soubojů o puk zrovna málo není.

02:28
    Střela z kruhu od VLASTIMILA DOSTÁLKA zapadla ke vzdálenější tyči. Gól padl do prakticky stejného místa, jako ten předchozí. Jestřábi ztrácejí ještě víc.
    Asistence: Roman Pšurný, Tomáš Sýkora.

02:09
    Za obránce se dostal Školoud a zkusil procpat puk k tyči.

01:00
    Zubři po střele k tyči od ROMAN PŠURNÉHO mohou poprvé radovat. Prostějov naopak zažívá nezvyklý pocit, hned zpočátku zápasu prohrává.
    Asistence: Jiří Polák.

00:32
    Stejskal se postaral o první střelu zápasu, brankář ramenem vytěsnil.

00:04
    Úvodní buly vyhrál Přerov a tlačí se dopředu.

00:01

Hezký den vážení hokejoví příznivci! Vítejte u sledování dalšího přípravného zápasu Jestřábů, kteří se počtvrté představí na svém ledě. Tentokrát vyzvou svého odvěkého rivala, přerovské Zubry.

LHK Jestřábi Prostějov: Vydržel (Horčička) – Malý, Sobotka, Kaluža, Mojžíš, Rudl, Husák, Protivný, Liška – Rod, Moskal, Kajaba, Medek, Venkrbec, Stejskal, Čuřík, Kunce, Šlahař, Česlík, Augustin.

HC ZUBR Přerov: Slovák (Vojtek) – Chmelíř, Grof, Novák, Přindiš, Vágner, Polák, Zbořil, Šnajdar – Pšurný, Sýkora, Dostálek, Goiš, Sedlák, Kratochvíl, Blinka, Šebek, Stoklasa, Málek, Školoud, Král..

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Michal Sobecký

Branky a nahrávky: 14. Sobotka (Moskal), 22. Čuřík (Venkrbec) – 1. Pšurný (Polák), 3. Dostálek (Pšurný, Sýkora), 7. Stoklasa (Blinka), 23. Pšurný (Sýkora), 35. Dostálek (Pšurný), 50. Pšurný (Sýkora)

LHK Jestřábi Prostějov: Horčička (Vydržel) – Malý, Sobotka, Kaluža, Mojžíš, Rudl, Husák, Protivný, Liška – Rod, Moskal, Kajaba, Medek, Venkrbec, Stejskal, Čuřík, Kunce, Šlahař, Česlík, Augustin.