Třinec – Č. Budějovice 0:1 (kon.) | Sokolov – Frýdek-Místek 3:0 (kon.) | Karviná – Vyšehrad 4:0 (kon.)
Táborsko – Olomouc B 1:0 (kon.) | Opava – Vlašim 3:2 (kon.)
FK Třinec
0:1 (0:1)
SK Dynamo Č. Budějovice
Sobota 15.08.2015, 10:15 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec (kapacita: 2000 míst) • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 3. kolo

84
    Poslední střídání v zápase vidíme na straně Českých Budějovic. Odchází střelec jediného gólu Michal Řezáč, kterého nahrazuje Jakub Pešek.

76
    Krátké přestávky využívají domácí ke změně. Jakuba Teplého střídá na trávníku Daniel Černý. Také jeho vidí třinečtí fanoušci v A-mužstvu poprvé.

70
    Výměna českobudějovických útočníků. Richard Kalod neodehraje celé utkání ani dnes, dvacet minut před koncem je vystřídán Zdeňkem Linhartem.

63
    Pavel Malcharek nebude schopen pokračovat a do hry vstupuje Petr Joukl. České Budějovice odevzdávají míč Třinci, jehož novou akci zakládá Hloch.

59
    Ještě předtím však poprvé v zápase střídají domácí fotbalisté. Právě Jaroslav Málek je stažen ze hry a na jeho místo nastupuje zkušený slovenský záložník Miroslav Ceplák.