London – Teplice 4:3 (kon.) | CUC Klagenfurt – Oberwil 1:11 (kon.) | Bratislava – London 9:0 (kon.)
Skalica – CUC Klagenfurt 9:1 (kon.) | Oberwil – Kladno 3:0 (kon.) | Nitra – Teplice 3:1 (kon.)
HbK HOKEJMARKET Skalica
9:1 (2:0, 4:0, 3:1)
City Club United Klagenfurt
sk Pátek 28.08.2015, 15:30 • Zimný štadión Nitra, HALA B • Světový pohár

Skalica si napokon veľmi hladko poradila s Klagenfurtom, ktorý zdolala 9-1. Po prvej tretine sa zdalo, že by rakúsky tím mohol držať so Záhorákmi krok, no hneď v druhom dejstve sa ukázalo, že to tak nebude. Obraz hry zodpovedá výsledku, Skaličania mali naozaj obrovskú prevahu, ktorú korunovali deviatimi gólmi v sieti súpera a zaslúžene tak zaknihovali ďalší triumf na turnaji. (16:57:55)

45:00
    Ešte mierne vášne na ihrisku pred záverečným hvizdom, zápas sa však končí.

44:17
    Skalica dáva gól!
    Tak ešte jeden gól pred koncom stretnutia pre Skalicu. Zásah s poradovým číslom deväť padol po rýchlom brejku, úspešným strelcom bol SALAJKA.
    Asistencie: Peter Smetana.

43:55
    Napokon pohrozil aj rakúsky tím, k zakončeniu to ale neviedlo.

43:00
    Posledné dve minúty zápasu sa zrejme odohrajú pred bránou Klagenfurtu.

42:16
    Ďalšia snaha Klagenfurtu o skorigovanie výsledku, výsledok však neprináša.

41:01
    Tak predsa pridávajú Záhoráci ďalší gól, úspešným strelcom je JAROSLAV MARTINUSÍK.
    Asistencie: Radoslav Smetana, Sobol

40:15
    Klagenfurt už nechce inkasovať ďalšie góly, naopak teraz sa vybrali do útoku, ten im však nevyšiel a musia sa vracať.

39:17
    Klagenfurt dáva gól!
    A máme tu aj čestný zásah hráčov Klagenfurtu, ktorí využili nepozornosť skalickej obrany. Gól strelil HOLZER.
    Asistencie: Pirmann

38:42
    Skalica v plnom počte.

37:50
    Viaceré šance Klagenfurtu, Chovanec si ale so všetkými poradil.

36:57
    Opäť Skalica útočí aj vo vlastnom oslabení.

36:42
    Za podrazenie teraz na dve minúty pôjde na trestnú lavice hráč Skalice Polák.

35:10
    Klagenfurt prestal brániť tak, ako na začiatku stretnutia, kedy aktívne pristupoval k hráčom Skalice. Výsledkom toho bolo viacero šancí, z ktorých jednu využil PETER JANÁČ.
    Asistencie: David Janáč