London – Teplice 4:3 (kon.) | CUC Klagenfurt – Oberwil 1:11 (kon.) | Bratislava – London 9:0 (kon.)
Skalica – CUC Klagenfurt 9:1 (kon.) | Oberwil – Kladno 3:0 (kon.) | Nitra – Teplice 3:1 (kon.)
Oberwil Rebells
3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
HBC Kladno
sk Pátek 28.08.2015, 18:00Světový pohár

Štvrťfinálové dvojice: Oberwil – Teplice, Nitra – Klagenfurt, Skalica – London, Bratislava – Kladno. (19:37:16)

Oberwil sa stal víťazom základnej A-skupiny, keď vyhral všetky tri zápasy. Na druhej priečke skončila Skalica, tretie miesto patrí Kladnu a posledný je Klagenfurt.

44:00
    Hráči Oberwilu si prihrávajú loptičku v okolí vlastnej brány a čakajú na záverečný hvizd.

43:05
    Vylúčenie Kladno. Tomáš Kudela dostal 2 minúty za nedovolené bránenie a 10 minút za nešportové správanie.

42:35
    Švajčiari pôsobia v ofenzíve lepším dojmom. Dokážu si vypracovať šance a mohli streliť aj viac ako tri góly.

41:10
    Kladno pôsobí v závere stretnutia odovzdaným dojmom. Český tím dnes zlyhal v koncovke a pripíše si druhú prehru na turnaji.

40:28
    Presilovka Kladna je minulosťou. Oberwil zvládol hru v početnom oslabení a od triumfu ho delia štyri minúty.

39:45
    Oberwil si kráča za víťazstvom. Švajčiarsky klub predvádza kvalitný výkon a ťažko hľadať v jeho hre nejakú slabinu.

39:00
    Vyzerá to tak, že hokejbalisti českého tímu nedokážu prekonať Melligera ani v tejto dlhej presilovke, pretože zatiaľ nemali ani vážnejšiu šancu.

38:20
    Kudela nahadzoval loptičku spoza modrej čiary. Jeho spoluhráči sa ju snažili tečovať, ale bez úspechu.

37:00
    Kladno má ideálnu šancu na to, aby ešte niečo urobilo s výsledkom. Proti obetavým Švajčiarom sa však nedokáže presadiť.

35:28
    Hohl nepríjemne zasiahol Davida Šrámka, ku ktorému musel prísť na hráčku lavicu aj lekár.

35:28
    Vylúčenie Oberwil. 5 minút + do konca zápasu za napadnutie hlavy a krku dostal Thomas Hohl.

35:00
    V tomto stretnutí zatiaľ strelecky mlčí najlepší kanonier turnaja Andrew Hildrehth, ktorý má na svojom konte šesť gólov.

34:30
    Českým hokejbalistom sa nedá uprieť snaha o prerušenie negatívnej série, ale Oberwil výborne bráni a má spoľahlivého Melligera v bráne.

33:20
    Hráči Kladna neskórovali na turnaji už viac ako 80 minút. Naposledy sa presadili ešte v prvom dueli proti Klagenfurtu.

32:34
    Špaček sa dostal z rohu ihriska až na vrchol kruhu, ale jeho zrazená strela skončila mimo hracej plochy