London – Teplice 4:3 (kon.) | CUC Klagenfurt – Oberwil 1:11 (kon.) | Bratislava – London 9:0 (kon.)
Skalica – CUC Klagenfurt 9:1 (kon.) | Oberwil – Kladno 3:0 (kon.) | Nitra – Teplice 3:1 (kon.)
HBK Nitrianski Rytieri Nitra
3:1 (0:0, 3:0, 0:1)
HBC Rondo Teplice
sk Pátek 28.08.2015, 20:30 • Zimný štadión Nitra, HALA B • Světový pohár

Nitra napokon s prehľadom vyhrala s dnešnom zápase a pripisuje si na svoje konto ďalšie víťazstvo. (22:12:41)

44:20
    Nitra v pohode kontroluje stretnutie.

43:45
    Teplice sa stále nevedia dostať z vlastného obranného pásma.

43:05
    Nitra sa nasťahovala pred bránu Teplíc, nechce dovoliť svojmu súperovi, aby sa dostal do tlaku.

42:10
    Nitra si berie oddychový čas.

42:03
    Nitra v plnom počte, Teplice sa v presilovke do vyloženej šance nedostali.

40:20
    Teplice sa snažia ešte niečo spraviť s výsledkom, Rytieri ich však dobre napádajú a nedovoľujú im rozohrať.

40:03
    Vylúčenie na strane Nitry, Martiška dostal dve minúty za nedovolené bránenie.

39:30
    Zakázané uvoľnenie na strane Teplíc, hra sa sťahuje pred ich bránu.

37:10
    Ecker-2 min, napadnutie (Nitra)
    Hrivnák-2min,hrubosť (Nitra)
    Černý-2min. hrubosť (Teplice)
    Brda-2min.hrubosť (Teplice)
    To je súčet trestov na oboch stranách, hrá sa 5-5.

37:10
    Opäť sa bude vylučovať, dokonca prišlo aj k pästnej výmene názorov pri hráčskej lavici Teplíc. Veľmi nervózny zápas. Tých vylúčení bude teda zrejme viac.

36:29
    Teplice v plnom počte.

35:10
    Nitre sa nedarí preniknúť do pásma, obrana Teplíc dobre stráži modrú čiaru.

34:29
    No a je tu ďalšie vylúčenie, po ktorom dokonca aj vzplanuli vášne. Na strane Teplíc bol vylúčený Brda za faul lakťom.

34:15
    Teplice dávajú gól!
    A je znížené. Výbornú presilovku Teplíc korunoval gólom PODHRÁZSKÝ po krásnej kombinácii.
    Asistencie: Mráček

33:05
    V nastolenom trende vylúčení pokračujeme, za nebezpečnú hru vysokou hokejkou dostal dve minúty hráč Nitry Konig.

32:20
    Konečne sa v tretej tretine dostali do útoku aj hráči Nitry, ich snaha však k ničomu neviedla.

31:16
    Zmätok pred bránou Nitry, hra musela byť prerušená, lebo v bránkovisku ležal hráč Teplíc.

Tomáš Melicherčík

Branky a nahrávky: 16. Cajchan, 24. Hrivnák (Thron B.), 25. Hrivnák (Frkáň) – 35. Podhrázský (Mráček)

HBK Nitrianski Rytieri Nitra: Petrík (Ch. Thron) – Titka, Káčer, Haring, Kollár, Tary, Martiška, Javorčík, Číčo, Mach,Ladiver, Cebo, Hrivnák, Ecker, Ščasný, Konig, Cajcham B. Thron, Balaška, Šurek. Tréner: J. Ďuriš.
    HBC Rondo Teplice: Zahálka, Pagunadis, Prášek, Bílý, Bim Kočiš, Jirava, Kubeš, Sláma, Brda, Jarkovský, Kohoutek, Cimrman, Prokš, Chmelina, Vaníček, Černý, O. Jurčík, Kapoun, Koutný, Podhrázský, Z. Jurčík