Magnitogorsk – Jekatěrinburg | 1:2 (kon.) | | | Čeljabinsk – Omsk | 1:2 (kon.) | | | Ufa – Chanty-Mansijsk | 4:2 (kon.) |
Minsk – Riga | 0:4 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Chabarovsk | 7:2 (kon.) | | | Nižněkamsk – Barys | 5:2 (kon.) |
Viťaz – Vladivostok | 5:4 (po pr.) | | | Záhřeb – Novosibirsk | 4:2 (kon.) | | | HC Slovan – Novokuzněck | 6:0 (kon.) |
Linköping – IFK Helsinky | 2:0 (kon.) | | | Kuopio – Stavanger | 2:1 (kon.) | | | Něman Grodno – Vítkovice | 0:2 (kon.) |
Pardubice – Färjestad | 2:3 (kon.) | | | EC-KAC – Košice | 2:3 (kon.) | | | Sheffield – JYP | 2:4 (kon.) |
Mountfield HK – Straubing | 4:1 (kon.) |
Kadaň – Sokolov | 5:2 (kon.) |
konec
Neftěchimik Nižněkamsk
5:2
(0:0, 3:0, 2:2)
Barys Nur-Sultan
Vojtěch Balon
Branky a nahrávky:
33. Žukov (Stas, Ogurcov), 37. Kennedy (Ljamin, Grigorenko), 37. Stas (Berezin, Žukov), 47. Berezin (Ljamin, Rybin), 53. Grigorenko (Ljamin, Kennedy) – 57. Boyd (Žajlauov, Puškarjov), 59. Starčenko (Krasnoslobodcev, Pierre)
Rozhodčí: Kuljov, Soin – Maťuchov, Michel
Diváci: 5500
Neproměněná penalta:
Neftěchimik Nižněkamsk:
Kolppanen (Sudnicyn) – Rjasenskij, Sergejev, Berezin, Ogurcov, Ljamin, Kuzmin, Bryncev, Jevsejenkov – Lapenkov, Milovzorov, Polygalov – Žukov, Stas, Rybin – Kennedy, Taffe, Grigorenko – Kulikov, Porjadin, Zdunov.
Náhradníci:
Trenér:
Barys Nur-Sultan: Laco (Poljuechtov) – Dallman, Lundin, Ellerby, Semjonov, Savčenko, Litviněnko, Kajrov – Dawes, Bochenski, Boyd – Krasnoslobodcev, Puškarjov, St. Pierre – Žajlauov, Starčenko, Kajgorodov – Michailis, Grenc, Baranov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Barys Nur-Sultan: Laco (Poljuechtov) – Dallman, Lundin, Ellerby, Semjonov, Savčenko, Litviněnko, Kajrov – Dawes, Bochenski, Boyd – Krasnoslobodcev, Puškarjov, St. Pierre – Žajlauov, Starčenko, Kajgorodov – Michailis, Grenc, Baranov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kuljov, Soin – Maťuchov, Michel
Diváci: 5500
Barys zařadil na vyšší rychlostní stupeň a na skóre je to hned znát! Další gól dává ROMAN STARČENKO. Asistence: Vadim Krasnoslobodcev, Martin St. Pierre.
Hosté dosáhli alespoň čestného úspěchu, o čisté konto připravil Kolppanena DUSTIN BOYD. Asistence: Talgat Žajlauov, Konstantin Puškarjov.
Máme zaděláno na debakl! Laco popáté inkasuje, prosadil se JEVGENIJ GRIGORENKO. Asistence: Kirill Ljamin, Tim Kennedy
Neftěchimik využívá další přesilovku – jmenovitě MAXIM BEREZIN! Asistence: Kirill Ljamin, Maxim Rybin
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.